خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

ادعای موندودپورتیوو/ تردیدهای دمبله؛ ستاره فرانسوی از بارسا می رود؟

ادعای موندودپورتیوو/ تردیدهای دمبله؛ ستاره فرانسوی از بارسا می رود؟

کد خبر: 1759184/29 زمان: 18:41   1400/03/11 بازدید: 944

ادعای موندودپورتیوو

عثمان دمبله پیشنهادی 5 ساله از بارسا دریافت کرده ولی هنوز پاسخی به آن نداده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا روز گذشته و امروز اقدام به جذب دو بازیکن کرد. ابتدا سرخیو آگوئرو و سپس اریک گارسیا هر دو از منچسترسیتی جذب باشگاه کاتالان شدند و گفته می شود به زودی جینی واینالدوم و ممفیس دیپای نیز راهی بارسا خواهند شد. هر 4 بازیکن تحت قرارداد با هیچ باشگاهی نیستند و جذب شان هزینه ای را به بارسا تحمیل نکرده و نخواهد کرد.

image

در کنار جذب بازیکن، بارسا به دنبال تمدید قرارداد با چند بازیکن است. جدای از لیونل مسی که در صدر فهرست تمدیدی هاست، عثمان دمبله ستاره فرانسوی بارسا نیز بازیکنی است که باشگاه به وی پیشنهایدی ارائه کرده ولی طبق ادعای موندودپورتیوو، دمبله هنوز پاسخی به آن نداده و تردیدهایی جدی برای پذیرش آن دارد.

دمبله از 4 سال پیش برای بارسا بازی می کند و پس از سه سال که درگیر مصدومیت ها بود، فصل گذشته توانست 44 بازی انجام دهد و 11 گل نیز به ثمر برساند. در باشگاه روی او برای فصول بعد نیز حساب کرده اند و معتقدند دمبله با 24 سال سن و تجربه بالایی که از 4 سال حضور در این باشگاه کسب کرده، می تواند مهره ای قابل اتکا برای سال های بعد باشد.

image

چه رونالد کومان بماند و چه برود، هدف بارسا در تمدید با دمبله تغییر نخواهد کرد. به او پیشنهادی 5 ساله با افزایش دستمزد ارائه شده و سران باشگاه منتظر پاسخ او هستند. اگر دمبله حاضر به تمدید نشود، باشگاه چاره ای جز فروش او در تابستان نخواهد داشت تا از جدایی وی به عنوان بازیکن آزاد در تابستان 2022 جلوگیری شود. دمبله در دو سال گذشته جزو بازیکنان مازاد بارسا قلمداد می شد ولی با درخشش در فصل گذشته، ورق را کاملا به سود خود برگرداند.