۲۲۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ ۲ فوتی جدید

۲۲۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ ۲ فوتی جدید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از علوم پزشکی بوشهر، سعید کشمیری اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه دو نفر از هم استانی‌هایمان روز گذشته فوت شده‌اند که تست کرونای آنها امروز مثبت اعلام‌شده است.

کشمیری اضافه کرد: موارد فوت شده آقا و خانم ۶۰ و ۶۲ ساله هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا و بیماری قلبی و عروقی بوده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۳۹ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۶ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۵ هزار و ۹۱۵ نفر بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۹ آبان ماه به عدد ۷۴۱ مورد رسیده است.