خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

یک بغل پا و هزار طلسم شکنی با عیسی/ خوشحالی جدید عیسی؛ بوسه بر پیراهن سرخ (عکس)

یک بغل پا و هزار طلسم شکنی با عیسی/ خوشحالی جدید عیسی؛ بوسه بر پیراهن سرخ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که سرخپوشان پایتخت 14 شوت به سمت دروازه نساجی زدند و موقعیت های بیشتری نیز خلق کردند که منجر به ضربه آخر نشد، این عیسی آل کثیر بود که گل دوم را به ثمر رساند تا سرخپوشان پس از چهار ماه، نتیجه ای بهتر از برد با تفاضل یک گل را در خانه به دست آورند. اما این تنها طلسمی نبود که با گلزنی عیسی شکسته شد.

ستاره خط حمله پرسپولیس در دقیقه 68 و در شرایطی وارد زمین شد که مهاجمان و هافبک های پرسپولیس موقعیت های متنوع گلزنی را از دست داده بودند. عیسی تا آخرین دقایق صاحب موقعیتی نشد تا این که کمال کامیابی نیا با توپ‌گیری از اکبر صادقی حمله ای را پی ریزی کرد و با حوصله اجازه داد تا عالیشاه روی دستش بیاد و او را صاحب توپ کند. عالیشاه هم که فرصت زدن ضربه آخر را داشت، ریسک نکرد و توپ را به مقابل دروازه فرستاد تا عیسی آل کثیر در دقیقه 90+1 خیال قرمزها را راحت کند.

image

image

خوشحالی خاص عیسی آل کثیر با مهدی عبدی پس از پایان مسابقه

این اولین گل مهاجم جنوبی پرسپولیس در لیگ بیستم بود که البته در موقعیتی مشکوک به آفساید به ثمر رسید اما تصاویر فریز شده نشان می‌دهد که پای امید عالیشاه در یک خط با عیسی آل کثیر بوده و البته باید دید که کارشناسان داوری چه اعتقادی درباره این صحنه خواهند داشت.

image

مهاجم تیم پرسپولیس با بوسه بر پیراهن این تیم گل را جشن می‌گیرد.

آل کثیر در شرایطی موفق به گلزنی شد که او 190 روز پیش آخرین گلش با پیراهن پرسپولیس را در بازی با پاختاکور زده بود. آن شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، مهاجم تازه کار قرمزها هر دو گل تیمش را زد تا پیمان یوسفی گزارشگر بازی بگوید: «آل کثیر! تا حالا کجا بودی تو؟» اما پس از گل او خوشحالی ای را انجام داد که در تقابل با پاختاکور ازبکستان، پیامی نژادپرستانه را مخابره می‌کرد و اگرچه وی تاکید کرد که قصدی در این باره نداشته اما کنفدراسیون فوتبال آسیا کمترین میزان محرومیت را برایش در نظر گرفت و شش ماه این بازیکن را خانه نشین کرد.

image

این پنجمین گل عیسی آل کثیر با پیراهن پرسپولیس است.

با این حال ستاره 31 ساله فوتبال ایران در اولین بازی خود با پیراهن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با قرارگیری در موقعیت مطلوب و مواجه شدن با دروازه خالی، پنجمین گلش در پرسپولیس را زد تا در روز فرصت سوزی مهاجمان پرسپولیس، جایگاه قرمزها در صدر جدول را مستحکم تر کند. حالا سپاهان برای صدرنشینی باید نفت مسجدسلیمان را شکست دهد و تساوی کافی نخواهد بود.

image

آخرین گلی که مهاجمان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به ثمر رساندند، به دیدار مقابل فولاد در هفته یازدهم برمی‌گردد که مهدی عبدی توانست دروازه فروزان را باز کند و حالا آل کثیر طلسم ناکامی مهاجمان سرخپوش را هم می‌شکند و فشار را از روی دوش شهریار مغانلو و مهدی عبدی برمی‌دارد؛ نکته مهم‌تر اما این‌که او سورپرایزی در خوشحالی اش هم نداشته و با یک شادی ساده، گل را جشن گرفت تا به شکلی خاطره انگیز اولین حضور با پرسپولیس در استادیوم آزادی را به پایان برساند.