یکی دیگر از غول‌های هالیوود به تجاوز متهم شد

یکی دیگر از غول‌های هالیوود به تجاوز متهم شد

بر اساس پرونده های قانونی، کوین اولریچ، مدیرعامل شرکت «انکوریج کپیتال» که به شکل عمده در زمینه تهیه و توزیع فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی در هالیوود فعالیت می‌کند، در سال 2019 به حمله جنسی به یک زن نیویورکی متهم شد. رسانه‌های مختلف امروز اعلام کردند که «کِوین اولریچ» رئیس هیات مدیره کمپای بزرگ «مترو گلدوین مایر» (MGM) به تجاوز جنسی متهم شد.

«جنیفر پری» شاکی اولریچ، روند دادرسی این پرونده را یک ماه پس از طرح شکایت به دادگاه، متوقف کرد.

اولریش علاوه بر اداره صندوق های تامینی انکوریج، به عنوان رئیس هیئت مدیره «مترو گلدوین مایر»(Metro-Goldwyn-Mayer)، استودیوی تولید کننده فرنچایز فیلم «جیمز باند» نیز فعالیت می کند.

نمایندگان اولریچ و انکوریج هنوز به درخواست ورایتی برای اظهار نظر در این مورد پاسخ نداده‌اند.

طبق دادخواست دادگاه در ماه ژوئن در دادگاه عالی ایالت نیویورک، پری ادعا کرد که او در 25 جولای 2019 در اتاق خود در هتل مرسر توسط اولریچ مورد تعرض قرار گرفته است. این شکواییه اما در تاریخ 2 جولای پس گرفته شد.

در این شکایت آمده: این شاکی از تماس فیزیکی اجباری و عمل جنسی غیرتوافقی شکایت داشت.

در ادامه نوشته: اتفاقی که برای این خانم افتاده  باعث درد جسمی، و افسردگی روحی و روانی و از دست دادن پایدار لذت زندگی شده است.

مشخص نیست که چرا پری یک ماه پس از تشکیل پرونده، و البته در صورت توافق احتمالی بین اولریچ و شاکی، پرونده خود را متوقف کرده است.

شرکت «انکوریج» دارای 34٪ از سهام کمپانی «MGM» است، و بنابر گزارش «فایننشال تایمز» این استودیو  14٪ از سهم تولید محتوای شرکت اصلی را به میزان 8.4 میلیارد دلار در اختیار دارد.

اولریش در سال 2018، هنگامی که «گری باربر» مدیرعامل سابق «MGM»، به دلیل اعتراض افراد داخلی هالیوود، برکنار شد، جایگاهی به مراتب بهتر برایش مهیا شد.

اولریچ به عنوان رئیس هیات مدیره، یک تیم مدیریت موقت را از طریق «دفتر مدیرعامل» در آن زمان ایجاد کرد و بعداً مایکل دی لوکا تهیه‌کننده باسابقه هالیوود را برای تصدی سمت مدیریت بخش فیلم در استودیو منصوب کرد.

هنوز مشخص نیست که علت انصراف شتاب‌زده و بدون دلیل خانم «جنیفر پری» شاکی اولریچ، ناشی از توافق پشت پرده شاکی و متشاکی بوده یا تهدید و مسائل دیگر.

۲۴۱۲۴۱