خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

کونته: یادم است چقدر از لوکاکو انتقاد می شد

کونته: یادم است چقدر از لوکاکو انتقاد می شد

کد خبر: 1747783/42 زمان: 00:44   1400/01/19 بازدید: 1,473

آنتونیو کونته در مورد سبک بازی تیمش در مقابل ساسولو صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در شرایطی که فقط 30 درصد مالکیت توپ را در استادیوم سن سیرو در اختیار داشت، اما گل های روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز، ساسولو را 2-1 شکست داده و به صدرنشینی خود استمرار بخشید. آنتونیو کونته در پایان این دیدار کسب نتیجه را مهم ترین اولویت اینتر قلمداد کرد.

 

آنتونیو کونته گفت: "من به ساسولو تبریک می گویم، زیرا آنها به اینجا آمده و بازی خود را انجام دادند و این عملکرد نشان می دهد که ما چقدر رشد کرده ایم. با این نگرش ما همچنان در لیگ قهرمانان اروپا حاضر خواهیم بود. مالکیت توپ قدرت اصلی ساسولو است، بنابراین ما تصمیم گرفتیم بیش از هر چیز فاصله بازیکنان در مرکز میدان را کاهش دهیم و می دانستیم که باید مالکیت توپ را به حریف واگذار کنیم.

 

image

 

فوتبال زیبا خوب است، اما اسکودتو بسیار مهم است. ما در لیگ قهرمانان فوتبال زیبایی بازی کردیم و همه تنها گفتند اینتر حذف شد، بنابراین حالا باید روی کسب نتایج تمرکز کنیم. شما می توانید عملکرد روملو لوکاکو را مشاهده کنید، من فراموش نمی کنم که مردم می گفتند در مورد توانایی های لوکاکو اغراق می شود، اما من بلافاصله گفتم که با او با ویژگی هایش می تواند عملکرد درخشانی داشته باشد.

 

کریستین اریکسن نیز رشد کرده و ما می دانستیم که سازگاری با لیگی تاکتیکی مانند سری آ برای او دشوار است. ما روی اریکسن حساب می کنیم و او می تواند بهتر از این هم ظاهر شود. هنوز بازی های زیادی باقی مانده و هر پیروزی شش امتیاز دارد. با کسب پیروزی فشار را حفظ کرده و می توانیم رضایت و تلاش را در نگاه همه بازیکنان ببینیم."