خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

کمال، تعویض های یحیی را طلایی کرد! (عکس)

کمال، تعویض های یحیی را طلایی کرد! (عکس)

کد خبر: 1748070/47 زمان: 16:44   1400/01/20 بازدید: 6,449

گل دوم تیم فوتبال پرسپولیس روی همکاری سه بازیکن تعویضی این تیم رقم خورد.

به گزارش "ورزش سه"، کادرفنی پرسپولیس در شرایطی که یحیی گل‌محمدی را کنار خط نداشت، در بازی با نساجی تنها سه تعویض انجام داد. عیسی آل کثیر (68)، امید عالیشاه (81) و کمال کامیابی‌نیا (86) سه بازیکنی بودند که در طول مسابقه وارد زمین شدند و اتفاقا تاثیر مستقیمی در نتیجه بازی داشتند.

image

در آخرین دقایق بازی کمال کامیابی نیا از اکبر صادقی توپ گیری کرد و در شرایطی که آل کثیر در عمق حرکت کرده بود، توپ را به امید عالیشاه سپرد و او پس از ورود به محوطه جریمه، پاس دقیقی را به مهاجم جنوبی سرخ ها داد تا وی دروازه خالی را باز کند و به این شکل پرسپولیس پیروزی دو بر صفر را به ارمغان بیاورد. روی این گل اگرچه آل کثیر ضربه نهایی را زد و عالیشاه پاس گل داد اما به هیچ وجه نمی‌توان از نقش کمال کامیابی نیا گذر کرد.

image

نکته جالب درباره آل کثیر این‌که او در طول 25 دقیقه ای که بازی کرد، هیچ پاسی نداد و تنها یک ضربه به دروازه داشت که تبدیل به گل شد. او همچنین در یک دوئل هوایی پیروز شد. کامیابی نیا و عالیشاه اما هر کدام دو پاس دادند که به مقصد رسید و چند کنش دفاعی هم داشتند و در نهایت با گل دقیقه 90+1 تعویضی طلایی پرسپولیس لقب گرفتند.