کشف ۳۲۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی

کشف ۳۲۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی

کشف ۳۲۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار "کیوان ظهیری" در گفتگو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با کار‌های اطلاعاتی بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، از فعالیت یک باند قاچاق مطلع شده و دریافتند که نامبردگان به تازگی مقدار قابل توجهی تریاک را از عناصر اصلی حمل و نقل مواد مخدر در شرق کشور تهیه و در مخفیگاه خود در شهرستان خرم آباد مخفی کرده‌اند.
وی افزود: بلافاصله ماموران با دریافت نیابت قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام شدند و پس از اطمینان از حضور آن‌ها در مخفیگاهشان، موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرم آباد اعلام کرده و گروهی از ماموران آن فرماندهی به ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران ملحق شده و ۶ متهم را دستگیر کردند.
این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۳۲۰ کیلوگرم تریاک کشف و به همراه متهمان تحویل مرجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان از شهروندان خواست تا با مشاهده فعالیت سوداگران مرگ، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.