خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

کاپیتان سفره دلش را باز کرد؛/ راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!

کاپیتان سفره دلش را باز کرد؛/ راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!

کد خبر: 1748181/42 زمان: 11:16   1400/01/21 بازدید: 18,088

کاپیتان سفره دلش را باز کرد؛

سرخیو راموس، اسطوره رئال مادرید خاطرات تلخی از روزهایی جدایی از سویا دارد.

به گزارش "ورزش سه"، 17 سال پیش و هنگام انتقال سرخیو راموس از سویا به رئال مادرید، جنجال های فراوانی ایچجاد شده و این بازیکن به شدت مورد انتقاد از سوی هواداران سویا قرار گرفت. تا مدت ها هرگاه سرخیو راموس راهی سانچس پیسخوان می شد، هواداران سویا به شدت به او توهین می کردند و حالا این بازیکن در مورد روند انتقال و دلایل جدایی از سویا و رفتن به رئال مادرید صحبت کرده است.

 

image

 

سرخیو راموس گفت: "من می دانم هواداران و ساکنان سویا چه حسی دارند. هیچ کس نمی تواند به در این رابطه چیزی به من بگوید، زیرا من از کوچکی در این شهر زندگی کرده ام. تمامی اخبار و اطلاعات در مورد جدایی من از سویا و انتقال به رئال مادرید تغییر یافته و به هواداران سویا دروغ گفته شد. این کار باعث شد که شرایط نه تنها برای من بلکه برای خانواده ام دشوار پیش برود و من هنگام بازگشت به سویا با رفتار تند هواداران این تیم مواجه شدم.

 

من هرگز دردی که پدربزرگ و مادربزرگم و همچنین پدر و مادرم کشیدند را فراموش نکرده و مسببان آن را نمی بخشم. خانواده من حتی دیگر نمی توانند به سویا سفر کنند. شاید برخی نظر متفاوتی داشته باشند، اما پدربزرگ و مادربزرگ من دیگر نمی توانند در سویا زندگی کرده و به آنجا سفر کنند و این بزرگترین دردی است که من تاکنون در زندگی کشیده و همیشه به همراه داشته ام.

 

image

 

من در زندگی خود اشتباهات زیادی مرتکب شده ام و شاید بزرگترین اشتباهام در آن مقطع، سکوت کردن و توضیح ندادن در مورد این انتقال بود. با این سکوت اجازه دادم دیگران داستان را تعریف کنند. قرارداد من با رئال مادرید یک انتقال کاملا توافق شده بین باشگاه ها و دو رئیس یعنی فلورنتینو پرز و دل نیدو بود.

 

تا روز مرگ بازیکن سویا محسوب می شوم. وقتی مقابل سویا موفق به گلزنی شدم رفتارم با خشم و عصبانیت بود و دلیل این کار توهین هایی بود که به خانواده ام شده بود."