چه کسی می داند در آینده چه اتفاقی رخ می دهد/ اظهار نظر جنجالی؛ مقصد بعدی رونالدو مشخص شد؟

چه کسی می داند در آینده چه اتفاقی رخ می دهد/ اظهار نظر جنجالی؛ مقصد بعدی رونالدو مشخص شد؟

کد خبر: 1718463/52 زمان: 17:15   1399/08/20 بازدید: 15,798

چه کسی می داند در آینده چه اتفاقی رخ می دهد

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن به احتمال حضور کریستیانو رونالدو در این واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، رفته‌رفته شایعات درباره آینده کریستیانو رونالدو افزایش یافته است چرا که برنده پنج باره توپ طلا تنها تا سال 2022 با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد و اخیرا اخباری مبنی بر این که بیانکونری برای فروش او در تابستان آینده ابراز علاقه نشان داده، به گوش رسیده است.

image

با این حال تعداد کمی از باشگاه های حال حاضر دنیا توانایی مالی به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو را دارند. البته پاری سن ژرمن تیمی محسوب می‌شود که می‌توان آن ها را در زمره یکی از معدود باشگاه ها قرار داد.

در همین ارتباط مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن یعنی لئوناردو به شایعات پیرامون حضور فوق ستاره پرتغالی در پارک دو پرنس واکنش نشان داده است. او در این باره گفت: " امروز در فوتبال دنیا نمی‌دانیم چه اتفاقی رخ می دهد. شاید کریستیانو رونالدو فردا از خواب بیدار شود و بگوید می‌خواهد برای تیم دیگری بازی کند.

چه کسی می تواند او را بخرد؟ این یک دایره محدود است که PSG وارد آن خواهد شد. البته این مساله معمولاً به شرایط و موقعیت ها بستگی دارد. ما باید برای پنجره نقل و انتقالات آماده شویم و این همان کاری است که انجام می دهیم. ما اولویت ها و لیست های خود را در اختیار داریم اما هر اتفاق غیر منتظره ای ممکن است رخ دهد."

image

با توجه به این اظهار نظر لئوناردو اصلا بعید نیست که PSG گزینه بعدی کریستیانو رونالدو برای ماجراجویی در فوتبال اروپا باشد و اگر او را فصل آینده با لباس تیم فرانسوی دیدیم نباید خیلی تعجب کنیم.