چراغ سبز ستاره بایرن برای انتقال به لیگ برتر انگلیس

چراغ سبز ستاره بایرن برای انتقال به لیگ برتر انگلیس

کد خبر: 1718329/52 زمان: 20:20   1399/08/19 بازدید: 6,657

بر اساس ادعای سایت 90Min داوید آلابا، ستاره اتریشی بایرن مونیخ برای انتقال به لیگ برتر انگلیس چراغ سبز نشان داده است.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد داوید آلابا با بایرن مونیخ در پایان فصل به اتمام می‌رسد و در حالی که طی ماه‌های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با تمدید قرارداد احتمالی این بازیکن مطرح شده بود، حالا به نظر می رسد که جدایی او قطعی است و آلابا بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق العاده بالاخره از جمع باواریایی‌ها جدا خواهد شد.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ اخیرا در این رابطه گفته بود : "  من نمی دانم که ما دیگر چگونه باید او را ملاقات کنیم. او پیشنهاد ما را برای تمدید قرارداد را رد کرده و باید این موضوع را قبول کنیم. داوید می‌تواند اینجا را ترک کند و ما به مدیربرنامه او اعلام کردیم که دیگر پیشنهادی برای تمدید به این بازیکن ارائه نخواهیم داد."

image

در ابتدا گفته شد که خود داوید آلابا بیشتر علاقه مند است که برای یکی از دو تیم رئال مادرید یا بارسلونا بازی کند اما به نظر می رسد که عدم علاقه و البته توانایی غول های اسپانیایی در جذب او، باعث شده که نظرش تغییر کند. بر این اساس سایت 90Min گزارش داده که آلابا حالا برای انتقال به لیگ برتر انگلیس چراغ سبز نشان داده است. این در حالی است که گفته می‌شود منچسترسیتی به شدت شرایط جذب این بازیکن را بررسی می کند.