چاپ دوم «کالک تشکیلات» منتشر شد

چاپ دوم «کالک تشکیلات» منتشر شد

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مجموعه سه‌جلدی کالک تشکیلات ( سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی تشکل‌های دانشجویی بسیج دانشجویی) که شامل سه کتاب جوانه ( رشد و کادرسازی در تشکل‌های دانشجویی)، مغناطیس (جذب و مخاطب‌شناسی برای تشکل‌های دانشجویی) و موازنه ( مدیریت و برنامه‌ریزی در تشکل‌های دانشجویی) است، با اصلاحات و ویرایش جدید به چاپ دوم رسید.

در چاپ دوم این مجموعه کتاب‌های آموزشی، علاوه بر اصلاحات منابع، پانویس‌ها، اصلاحات ویرایشی و غیره، به کتاب «موازنه» یک ضمیمه کاربردی "برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری در تشکل" اضافه شده و در کتاب «مغناطیس» نیز با تغییرات محتوایی و ساختاری، فرایند جذب مفصل‌تر‌، تخصصی‌تر و عملیاتی‌تر شده است و محتوای کتاب «جوانه» هم با اضافه شدن منابع جدید، متقن‌تر و کتاب از جهت خوانش، روان شده است. 

علاقه‌مندان و دانشجوهای عضو تشکل می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه‌ی الکترونیک و چاپی مجموعه‌ی سه‌جلدی "کالک تشکیلات" به سایت https://kalk.ir مراجعه کنند.

گفتنی است چاپ اول این مجموعه، آذرماه سال ۹۸ به چاپ رسیده بود و با چاپ دوم آن، مجموع تیراژ «کالک تشکیلات» به شش هزار نسخه رسید.

انتهای پیام/