خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

پیام مدیرعامل استقلال در سالگرد ستاره اول

پیام مدیرعامل استقلال در سالگرد ستاره اول

کد خبر: 1748151/58 زمان: 00:58   1400/01/21 بازدید: 2,811

مدیرعامل  استقلال در سالگرد کسب اولین قهرمانی این باشگاه در آسیا، پیامی را در رسانه رسمی آبی ها منتشر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امروز ۲۱ فروردین مصادف است با اولین سالگرد قهرمانی استقلال در آسیا، نخستین حضور استقلال در آسیا در دوره سوم این مسابقات بود که در فروردین ماه ۱۳۴۹ به میزبانی ایران و در ورزشگاه امجدیه تهران برگزار شد. استقلال در آن سال با سرمربیگری رایکوف پای به این مسابقات گذاشت.

این تیم با دو پیروزی ۳ بر صفر در برابر نمایندگان لبنان و مالزی از گروه خود صعود کرد و در نیمه نهایی، مدان اندونزی را از پیش روی برداشت و در بازی فینال هاپوئل  را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و به قهرمانی مسابقات رسید.

رسانه رسمی باشگاه استقلال به مناسبت این روز، به محض ورود به روز بیست و یکم فروردین ماه پیام احمد مددی، مدیرعامل این باشگاه را منتشر کرد:

"بسیار شایسته خواهد بود اگر بگوییم باشگاه استقلال، اعتبار و افتخار ایران و آسیا است. در سالروز کسب اولین ستاره آسیایی ابتدا لازم می‌دانم یاد برخی از افتخارسازانی که در کسب این ستاره نقش داشتند و امروز کنار ما نیستند را گرامی بدارم؛ بزرگانی چون مرحوم پورحیدری، حجازی، مظلومی و جانملکی که جای خالی آن‌ها هیچگاه پر نخواهد شد. همچنین آرزوی سلامتی و بهروزی برای سایر پیشکسوتان بزرگ استقلال که در این افتخار آفرینی بزرگ نقش داشتند، داشته باشم. عزیزانی مثل آقایان جباری، قراب، کارگرجم، عبداللهی، معینی، حاج محمد و ... . تقارن همزمان سالروز کسب ستاره اول با رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری را به فال نیک می‌گیرم و اطمینان دارم که تیم فعلی استقلال و کادرفنی با دانش این تیم، توانایی کسب سومین ستاره را با یاری خداوند متعال دارد. به عنوان عضو کوچک خانواده بزرگ استقلال از همه هواداران عزیز می‌خواهم که یک دل و یک صدا حامی تیم خود باشند تا سومین ستاره هم بر پیراهن باارزش استقلال نقش ببندد، ان‌شاءالله."