خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

پس از امضای تفاهم‌نامه همکاری سپاهان و باشگاه روسی؛/ سردار با زنیت به مصاف سپاهان می‌‎رود؟ (عکس)

پس از امضای تفاهم‌نامه همکاری سپاهان و باشگاه روسی؛/ سردار با زنیت به مصاف سپاهان می‌‎رود؟ (عکس)

کد خبر: 1748052/41 زمان: 14:51   1400/01/20 بازدید: 9,212

پس از امضای تفاهم‌نامه همکاری سپاهان و باشگاه روسی؛

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سن پترزبورگ در راستای ایجاد و توسعه همکاری‌های بین‌المللی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش "ورزش سه"،  صبح امروز جمعه ۲۰ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰، تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه میان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و باشگاه زنیت سن پترزبورگ در راستای توسعه همکاری‌های بین‌المللی به امضای دو طرف رسید.

imageاین جلسه با حضور بوریس بورمیستروف سرکنسول روسیه در اصفهان، الکساندر مدودوف مدیرعامل باشگاه زنیت و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به صورت آنلاین برگزار شد. به موجب این تفاهم‌نامه این دو باشگاه در زمینه‌های، فنی ورزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی، استعدادیابی، توسعه فوتبال بانوان و تیم‌های پایه با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

image

imageبرگزاری دوره‌های مربیگری در سن پترزبورگ و ایران، همکاری‌ جهت پرورش استعداد‌های دو باشگاه و برگزاری بازی‌های دوستانه از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است. ضمناً محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان از تیم فوتبال زنیت برای انجام دیداری دوستانه در زمان مقتضی دعوت کرد. مدت این تفاهم‌نامه دو سال است و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید است.

image

imageلازم به ذکر است در این جلسه وبیناری، حامد اصفا امور بین الملل، مسعود نصیریان مدیر اداری IT و علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حضور داشتند.

image

image

imageسردار آزمون یکی از بازیکنان آکادمی سپاهان به شمار می رود که البته در دوران حضورش چندان فرصت حضور در تیم اصلی را به دلیل ستاره های پرشماری که در ترکیب این تیم در سال های انتهایی دهه هشتاد حضور داشتند، پیدا نکرد ولی پس از جدایی از جمع طلایی پوشان در فوتبال روسیه خودش را پیدا کرد و حالا یکی از موفق ترین لژیونر های تاریخ فوتبال ایران به شمار می رود. بی شک در صورتی که زنیت برای انجام بازی دوستانه به ایران و اصفهان سفر کند، بازگشت آزمون به این شهر و تقابلش با سپاهان روز جذابی را برای فوتبال ایران رقم خواهد زد.