پدراک میاتوویچ:/ ایسکو نه با خودش صادق است نه با زیدان

پدراک میاتوویچ:/ ایسکو نه با خودش صادق است نه با زیدان

کد خبر: 1718272/29 زمان: 14:55   1399/08/19 بازدید: 8,577

پدراک میاتوویچ:

ستاره سابق رئال مادرید که مقطعی مدیر ورزشی باشگان هم بود به انتقاد از ایسکو پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، ایسکو شب گذشته پس از 4 بازی غیبت در ترکیب اصلی رئال از ابتدا برابر والنسیا به میدان رفت. ایسکو روی نیمکت رئال در بازی با بارسلونا به شکل علنی به تصمیمات زیدان اعتراض کرد و تصاویر او توسط دوربین ها شکار شد و از آن پس دیگر در ترکیب رئال قرار نگرفت.

در عین شگفتی، زیدان روز گذشته ایسکو را در بازی حساس برابر والنسیا روانه میدان کرد و او عملا نتوانست کار خاصی انجام دهد و در یک ربع پایانی هم تعویض شد.

image

پدراک میاتوویچ در انتقاد از ایسکو به کادنا سر گفت:« برخی مواقع نیاز است بازیکنان اشتباهات مربیان را تصحیح کنند. یک زمانی بازیکن قادر نیست در پستی که مربی او را قرار داده عملکرد مثبتی داشته باشد. در چنین شرایطی بهتر است بازیکن از مربی بخواهد کسی دیگر را به جای او در ترکیب قرار دهد.

بازیکنان به خوبی می دانند که در شرایط بدنی و ذهنی مناسب برای یک بازی هستند یا خیر و اینکه در چه پستی می توانند بازدهی داشته باشند. معتقدم ایسکو نه با خودش صادق بوده و نه با زیدان. ایسکو باید به زیدان بگوید که من در این پست نمی توانم هیچ کار خاصی انجام دهم. ذاو برابر والنسیا هیچ کار خاصی انجام نداد و در پست خودش هم قرار نداشت.»