ویدئویی از اقدام عجیب کارگر یک لبنیاتی!

ویدئویی از اقدام عجیب کارگر یک لبنیاتی!


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه‌های ترکیه یک ویدئو کلیپ منتشر کردند که در آن نشان می‌دهد یکی از کارگران کارخانه با شیر گاوها دوش می‌گیرد و بسیار هم راضی است. بینندگان این ویدئو نظرات طعنه آمیزی را در مورد مقایسه حمام با حمام ملکه فرعونی، کلئوپاترا به اشتراک گذاشتند. عده ای گزارش کردند او برای حفظ زیبایی و طراوت پوست خود در حوضچه شیر استحمام می‌کرده‌است.


این کارخانه مذکور که این حادثه در آن اتفاق افتاده است در ایالت قونیه واقع شده است، جایی که این کارگر در وان آزمایشگاه دراز کشیده و در حال استحمام و ریختن شیر تازه بر روی بدن خود با یک پارچ  است.


کانال تلویزیونی NTV گفت که به اشتراک گذاری این ویدئو کلیپ در شبکه‌های اجتماعی با خشم گسترده بینندگان مواجه شد که خواستار اشد مجازات برای این کارخانه بودند.
بیشتر بخوانیدبه نقل از وزارت كشاورزي تركيه گفته شد كه بلافاصله یک هيئت بازرسي را به شركت مورد نظر جهت بررسي اتفاقات ويدئو و محل کارخانه كرد. صاحب این کارخانه بهداشت عمومي و سلامت محصول ارائه شده را ناديده گرفت بودند. بنابرین اقدامات لازم عليه وي اتخاذ شده است. این تصمیم نشان داد که حق با مردم بوده و این وسدئو واقعی است.


بازرس در رابطه با این حادثه اشاره كرد كه صاحب كارخانه با صدور بیانیه‌ای مدعی شد كه ماده‌ای كه كارگر با آن استحمام كرده شیر نیست. با این حال، به نظر نمی‌رسید این استدلال مقامات ذیصلاح ترکیه را متقاعد کند، زیرا تصمیم گرفته شد که شرکت لبنیات بسته شود و افراد مربوطه اخراج شوند.

انتهای پیام/