ولفسبورگ ۲-۳بایرن؛ التیامی برای حذف از چمپیونزلیگ

ولفسبورگ ۲-۳بایرن؛ التیامی برای حذف از چمپیونزلیگ

به گزارش "ورزش سه"، بعد از حذف تلخ از لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ امروز در چارچوب هفته بیست و نهم بوندسلیگا مهمان ولفسبورگ بود که در پایان این مسابقه با نتیجه 3-2 به سود باواریایی‌ها خاتمه یافت.

در همان لحظات ابتدایی بازی بایرن مونیخ که می توانست از حریف خود پیش بیفتد اما ضربه اریک ماکسیم چوپوموتینگ توسط دروازه‌بان ولفسبورگ مهار شد.

در دقیقه 5 ریدل باکو، وینگر ولفسبورگ با دروازه مانوئل نویر تک به تک شد اما ضربه او توسط گلر آلمانی به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه 15 بایرن مونیخ بالاخره موفق به گلزنی شد. حرکت فوق‌العاده جمال موسیالا و ضربه خوب او با اشتباه دروازه‌بان ولفسبورگ همراه شد تا بایرن به گل اول دست پیدا کند و نتیجه 1-0 شود.

image

در دقیقه 24 این بار ماکسیم چوپوموتینگ موفق شد روی اشتباه دروازه‌بان ولفسبورگ گلزنی کند. بعد از رها شدن توپ از دستان کاستیلز توپ در مقابل چوپوموتینگ قرار گرفت و او گلزنی کرد تا کار 2-0 شود.

در دقیقه 35 ولفسبورگ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. ووت وگهورست بعد از ورود به محوطه جریمه با ضربه ای دقیق دروازه مانوئل نویر را باز کرد و نتیجه را به 2-1 تغییر داد.

image

تنها دو دقیقه بعد بایرن مونیخ باز هم فاصله را به دو گل افزایش داد. ارسال توماس مولر با ضربه سر جمال موسیالا همراه شد تا این بازیکن دومین گل خود را به ثمر برساند و نتیجه را 3-1 کند. همچنین نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

بایرن مونیخ در ابتدای نیمه دوم می توانست گل چهارم را هم وارد دروازه ولفسبورگ کند اما ضربه جمال موسیالا این بار از روی خط دروازه توسط مدافع حریف برگردانده شد.

در دقیقه 54 ولفسبورگ موفق شد گل دوم را وارد دروازه بایرن مونیخ کند. ارسال پائول سیلوا به دهانه دروازه با ضربه ماکسیمیلیان فیلیپ همراه شد تا نتیجه 3-2 شود.

image

در دقیقه 68 مدافع کانادایی بایرن مونیخ یعنی آلفونسو دیویس حرکت خوبی از جناح چپ را انجام داد اما نهایتاً ضربه او توسط دروازه بان ولفسبورگ به کرنر فرستاده شد.

در ادامه ولفسبورگ تلاش زیادی برای این که کار را به تساوی بکشاند انجام داد اما موقعیت‌های اندک این تیم از دست رفت تا بایرن مونیخ به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کند و یک گام دیگر به قهرمانی بوندسلیگا نزدیک‌تر شود.