وصول شکایت از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در موضوع جمعیت به کمیسیون اصل 90

وصول شکایت از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در موضوع جمعیت به کمیسیون اصل 90

سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعدادی از اشخاص از طرز کار دستگاه‌های مسؤول در حوزه جمعیت به کمیسیون اصل نود شکایت کردند که رسیدگی به این شکایت در کمیته فرهنگی کمیسیون آغاز شده است.

وی افزود: علاوه بر این تعدادی از اشخاص نیز از طرز کار دستگاه‌های مسؤول در حوزه فضای مجازی شکایت‌هایی را به کمیسیون اصل نود داشته‌اند که این موضوع نیز در دستورکار کمیته فرهنگی کمیسیون قرار دارد.

رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: علاوه بر این دو مورد رسیدگی به موضوع قرارداد ویلموتس نیز در دستورکار کمیته فرهنگی و جلسات رسیدگی به این موضوع نیز برگزار می‌شود.

موسوی خاطرنشان کرد: پرونده بورسیه‌ها موضوع دیگری است که در کمیته فرهنگی این کمیسیون در حال بررسی است که بعد از جمع‌بندی هر 4 مورد گزارش هر یک به صحن کمیسیون ارائه خواهد شد تا تصمیم‌گیری نهایی در مورد گزارش در کمیسیون اصل نود انجام شود.

وی در پایان گفت: علاوه بر اینها شکایات متعدد دیگری نیز به کمیته فرهنگی کمیسیون اصل نود واصل می‌شود که به دلیل این که یا دربرگیری موضوع آن کم است و یا این که شکایت یک شخص از یک نهاد است، ممکن است در مورد آنها اطلاع‌رسانی انجام نشود اما ما در کمیته فرهنگی کمیسیون جلسات رسیدگی به این شکایات را به طور دقیق و منظم برگزار می‌کنیم و موضوعات مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌