وزیر علوم هر چه سریع‌تر تکلیف داوطلبان کنکور نظام قدیم را مشخص کند

وزیر علوم  هر چه سریع‌تر تکلیف داوطلبان کنکور نظام قدیم را مشخص کند

احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تمدید کنکور نظام قدیم اظهار داشت:‌ پیرو مذاکراتی که با همکاران محترم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و ریاست محترم داشتیم، این مسئله همچنان در حال پیگیری است و ما منتظر نظر وزیر علوم هستیم.

وی افزود: ما از وزیر علوم طی نامه‌ای خواستیم که کنکور نظام قدیم تمدید شود و اکنون می‌خواهیم این تمدید صورت گیرد. 

مأمور ویژه رسیدگی به پرونده کنکور نظام قدیم با اشاره به تعداد قابل توجه تمدید کنکور نظام قدیم افزود:‌ با توجه به اینکه تعداد بسیار زیادی از داوطلبان خواستار تمدید کنکور نظام قدیم هستند و از آنجایی که تمدید این کنکور هزینه آنچنانی دربرنخواهد داشت و امر شدنی هست ما از وزیر علوم درخواست همکاری و تمدید کنکور نظام قدیم را داریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به وزیر علوم خاطرنشان کرد: ما از وزیر علوم می‌خواهیم با توجه به شرایطی که در کشور حاکم است هوای متقاضیان کنکور قدیم را داشته باشد و می‌خواهیم هر چه سریع‌تر تکلیف داوطلبان با موافقت وزیر علوم برای تمدید کنکور نظام قدیم مشخص شود.

نادری در خاتمه سخنانش تصریح کرد: موضوع تمدید کنکور نظام قدیم خواسته افراد زیادی از کمسیون آموزش و تعداد بسیاری از نمایندگان مجلس است که از وزارت علوم می‌خواهیم هر چه سریع‌تر درباره این موضوع تعیین تکلیف کند.

انتهای پیام/