هک رشد را با نوین مارکتینگ تجربه کنید

هک رشد را با نوین مارکتینگ تجربه کنید

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در دنیای دیجیتال مارکتینگ هک رشد به این معنی است که از یک کسب و کار در زمانی کوتاه، یک برند نام آشنا برای مخاطبان یک بیزینس بسازید. در این شرایط شما موفق شده‌اید با استفاده از کم هزینه‌ترین و کارآمدترین‌ترین روش بازاریابی، کسب‌وکار خود را به سرعت رشد دهید.

شرکت بازاریابی دیجیتال نوین مارکتینگ با استفاده از شیوه‌های زود بازده بازاریابی، هک رشد کسب‌وکار شما را تضمین می‌کند.

نوین مارکتینگ با ارائه خدمات بازاریابی آنلاین به صاحبان مشاغل، در رشد کسب‌وکارهای آنلاین سهم بزرگی داشته است.

آژانس بازاریابی نوین مارکتینگ با دو دهه سابقه در ارائه خدمات بازاریابی آنلاین، خدمات سئو و طراحی سایت را به همراه صدها کمپین موفق تبلیغات گوگل ادوردز در کارنامه کاری خود دارد.

تبلیغ در گوگل با نوین مارکتینگ این امکان را برای صاحبان مشاغل فراهم کرده است تا با هزینه‌ای مقرون به صرفه در کوتاه‌ترین زمان ممکن سایتشان در لینک اول گوگل ظاهر شود و فروش دویست درصدی را از فروش آنلاین تجربه کنند.

نوین مارکتینگ تحریم‌ها را بی اثر کرده است

با توجه به تحریم‌های گوگل برای ایران، تبلیغات گوگل برای کسب‌وکارهای ایرانی تحریم است. اما شرکت نوین مارکتینگ با شرکتی ثبتی خود در شرق آسیا توانسته است با راه‌اندازی و مدیریت صدها کمپین تبلیغات در گوگل ادوردز برای کسب و کارهای داخلی، از مشاغل و کارآفرینان داخل ایران حمایت کند.

بنابراین برای تبلیغ کار در گوگل نگران بلاک شدن حسابتان نباشید و همه چیز را به کارشناسان ما بسپارید و در کمتر از بیست و چهارساعت شاهد افزایش فروش آنلاین خود باشید.

کرونا کسب وکارهای سنتی را مجبور به تغییر کرد

چند سالی بود که بازاریابان حرفه‌ای، صاحبان مشاغل مختلف را برای آنلاین شدن و تولید محتوای ارزشمند برای مخاطبانشان تشویق می‌کردند اما یک تفکر بازدارنده مدام مانع از این می‌شد که کسب‌وکارهای سنتی به سمت آنلاین شدن کسب‌وکارشان گام بردارند.

با شیوع ویروس کرونا با رشد چند برابری سایت‌های فروشگاهی مواجه شدیم و شرکت‌های طراحی سایت گزارش بی سابقه‌ای را از مراجعه مشتریان از اصناف مختلف ارائه کردند.

کرونای هشت ماهه دیگر مجالی برای نفس کشیدن کسب‌وکارها به شیوه سنتی را نمی‌داد، به همین جهت صاحبان مشاغل برای زنده نگه داشتن کسب و کارشان وارد دنیای تجارت الکترونیک شدند.

با نوین مارکتینگ از سایت رقبای تجاری خود جلو بزنید

بعد از طراحی سایت آن چیزی که شما را با هم صنف‌های خود وارد فاز رقابت می‌کند سئو سایت است. سئو سایت در واقع رقابت کسب‌وکارهای هم صنف بر سر جایگاه بالاتر در نتایج جستجوی گوگل است.

اینکه کاربران اینترنت از طریق موتور جستجوگر گوگل به سایت شما هدایت شوند یک روش بازاریابی اینترنتی قدرتمند برای فروش محصولات و خدمات سایت شماست.

اما سئو وب سایت نیازمند دانش تخصصی و تجربه فنی می‌باشد و برای به نتیجه رسیدن آن، یک بازه زمانی شش ماه تا یک سال نیاز است تا سایت نوپای شما به اعتبار لازم برای حضور در نتایج جستجو برسد.

خدمات سئو نوین مارکتینگ این شانس را برای شما فراهم می‌کند که به صورت طبیعی در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید. کارشناسان سئو نوین مارکتینگ با تکنیک‌های پر بازده تولید محتوا و سئو سایت فروش شما را ارتقا می‌دهند و با رشد برند شما هک رشد را برای کسب و کارتان به ارمغان می‌آورد.

۳ خدمات سئو سایت نوین مارکتینگ شامل سه بخش سئو داخلی سایت، سئو خارجی سایت و سئو تکنیکال سایت می‌باشد. در هر پروژه سئو، هر سه بخش به دقت آنالیز شده و برای بهبود نقاط ضعف و قوت آن راهکارهای تست شده ارائه می‌گردد.

سئو یک فرآیند متغیر و وابسته به هوش مصنوعی است

هوش مصنوعی همان چیزی است که به سایت شما از میان صدها سایت رقیب امتیاز می‌دهد و در رتبه بندی خود سه فاکتور سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال را مد نظر قرار می‌دهد. سئو و تبلیغات گوگل در کنار هم می‌توانند سایت شما را در صفحه اول نتایج موتور جستجوی گوگل نمایش دهند. در تبلیغات ادوردز شما بابت هر کلیک کاربر به گوگل هزینه پرداخت می‌کنید اما در سئو سایت، شما به گوگل به طور مستقیم هزینه پرداخت نمی‌کنید و تمام هزینه‌های شما فقط بابت رشد سایت می‌باشد.

سئو سایت بسیار وابسته به الگوریتم‌های گوگل می‌باشد و این الگوریتم‌ها هر چند ماه آپدیت شده و تغییرات جدیدی در آن اتفاق می‌افتد. بنابراین لازم است برای سئو سایت از تکنیک‌های مطمئن استفاده کنید تا ریسک جریمه شدن و افت سایت را در هنگام آپدیت الگوریتم‌ها پایین بیاورید.

بازاریابی آنلاین سایت خود را به نوین مارکتینگ بسپارید و از بابت تحولات دنیای تجارت الکترونیک آسوده خاطر باشید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.