خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

همدانی: استقلال با فرهاد روند مثبتی را دنبال می‌کند

همدانی: استقلال با فرهاد روند مثبتی را دنبال می‌کند

کد خبر: 1748168/4 زمان: 10:14   1400/01/21 بازدید: 2,368

پیشکسوت باشگاه استقلال روند فنی و حرکتی این تیم را با فرهاد مجیدی مثبت ارزیابی می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال با فرهاد مجیدی خود را مهیای حضور در لیگ قهرمانان و چالشی دوباره در این رقابت‌ها می‌کند و ستار همدانی با مثبت ارزیابی کردن روند فنی تیم، امیدوار است شاگردان فرهاد مجیدی به موفقیت در آن دست یابند. ستار همدانی درباره شرایط استقلال گفت: استقلال پس از تغییراتی که در کادر فنی داشت شرایط خوبی پیدا کرده و تصور من این است که آنها موفق خواهند شد. البته برای رسیدن به این موفقیت باید یک نکته مهم را مدنظر قرار داد و آن حمایت تمام و کمال هواداران از بازیکنان و کادر فنی است و نباید با از دست دادن یک یا چند امتیاز پشت آن‌ها را خالی کرد. به نظر من روند حرکتی استقلال خوب است، سبک بازی آن‌ها بهتر شده و در کل شرایط خوبی دارند.

او با اشاره به بازی پیکان در هفته نوزدهم گفت: این بار هم پیکان با تکنیک‌های مخصوص خود یک امتیاز از استقلال گرفت. تیمی که به شدت تدافعی بازی می‌کند و گل زدن به این تیم برای مهاجمان بسیار سخت است. پیکان از ابتدای بازی تا پایان بیشتر در زمین خود متمرکز شده بود و بازیکنان استقلال هرچه زدند به در بسته می‌خورد. البته یکی دو موقعیت استقلال به دست آورد که آن هم با درخشش دروازه بان پیکان به گل تبدیل نشد. به هر حال تعطیلات نوروز و کرونایی شدن چند بازیکن بر روند تیمی استقلال تأثیر منفی گذاشته بود مهدی قائدی از ابتدا به میدان نرفت، بابک مرادی به دلیل کرونا غایب دیدار بود و همین مسائل باعث شد که تیم از آن شرایط آرمانی که قبل از تعطیلات نوروز داشت، کمی دور شود.

پیشکسوت آبی‌ها درخصوص وضعیت تیم برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: فصل گذشته استقلال در لیگ قهرمانان موفق نبود و نتوانست به مرحله بعد صعود کند. البته لیگ قهرمانان با لیگ برتر ما تفاوت‌های فاحشی دارد. امیدوارم مجیدی بتواند این بار در لیگ قهرمانان به عنوان سرمربی عملکرد موفقی داشته باشد. اگرچه کار سختی در پیش دارند و باید با شروع لیگ قهرمانان که زمان زیادی هم باقی نمانده به هماهنگی کامل رسیده تا عملکرد موفقی در این فصل داشته باشند. بارها اتفاق افتاده بود که استقلال و یا دیگر تیم‌های ایرانی با حمایت طرفدارانشان، نتیجه را تغییر داده و به مرحله بعد صعود می‌کردند اما امسال همانند سال‌های گذشته چنین شرایطی وجود ندارد و استقلال مجبور است طی چند روز تمام بازی‌های خود را پشت سر هم انجام دهد. همینطور ساعت برگزاری مسابقات تیم هم یک مقدار نگران کننده است که امیدوارم با درایت کادرفنی این مشکل دردسرساز نشود.

بازیکن سابق تیم ملی همینطور درباره وضعیت شاگردان اسکوچیچ پیش از شرکت در ادامه مسابقات مرحله انتخابی جام جهانی قطر گفت: تا انتخابی جام جهانی حداقل باید ۲ بازی تدارکاتی دیگر داشته باشیم تا شناخت بازیکنان نسبت به تیم‌های حریف بیشتر شود.تک تک امتیازات در 4 بازی باقیمانده از اهمیت برخوردار است و امیدوارم شرایط برای دستیابی نتیجه مناسب فراهم شود.