خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

نیمه اول با یک اخراجی همراه شد/ پرسپولیس - نساجی به روایت جنگ، تکل و اعتراض (عکس)

نیمه اول با یک اخراجی همراه شد/ پرسپولیس - نساجی به روایت جنگ، تکل و اعتراض (عکس)

کد خبر: 1747917/4 زمان: 19:55   1400/01/19 بازدید: 2,678

نیمه اول با یک اخراجی همراه شد

نیمه اول دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی در شرایطی با تک گل ترابی به سود شاگردان یحیی گل محمدی خاتمه یافت که اعتراضات پیاپی و خشونت بازی را می‌توان از اتفاقات ویژه این 45 دقیقه یاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تقابل شاگردان یحیی گل محمدی و ساکت الهامی با جذابیت‌های ویژه‌ای در 45 دقیقه ابتدایی همراه بود. نمایش تهاجمی دو تیم که یکی از دلایل آن را می‌توان گل زودهنگام پرسپولیس دانست که باعث شد نساجی از تفکر بازی دفاعی برای دستیابی به حداقل امتیاز این بازی خارج شود.

با این حال لحظاتی بعد از گل مهدی ترابی این بازی با تنش‌های زیادی همراه شد و داور بارها خصوصا به دلیل اعتراض نیمکت نساجی مجبور به قطع بازی و اخطار به نیمکت نشینان این تیم شد.

image

از سوی دیگر بازی در داخل زمین هم با تنش و خشونت زیادی همراه شد و بارها بازیکنان با خطا به دنبال متوقف کردن یکدیگر و ممانعت از اجرای تدابیر فنی تیم‌ها بودند. اتفاقی که باعث شد داور بازی در همان نیمه اول احسان قهاری و حامد لک را با کارت زرد جریمه کرد و ساکت الهامی نیز به دلیل تکرار اعتراضاتش با کارت زرد مواجه شد. یکی دیگر از اعضای کادرفنی نساجی نیز از کارت داور بی نصیب نماند و این بار محمدحسین زاهدی فر با کارت قرمز خود به استقبال نیمکت نساجی رفت و یکی از اعضای فنی ساکت الهامی را اخراج کرد.

image

ساکت الهامی که بارها به عملکرد داوری اعتراض داشت در یک صحنه هم از شیری، کاپیتان تیمش خواست تا به دلیل اشتباهات داوری به زعم وی، بازیکنان را از زمین خارج کند. هرچند که کاملا مشخص بود او نسبت به این موضوع جدی نیست و تنها قصد داشت با تغییر جریان و فضای بازی، شرایط را به سود تیم خود شکل دهد.

باید دید این بازی پربرخورد در نیمه دوم با چه شرایطی همراه خواهد شد و زاهدی فر چه تصمیمات مهمی دیگر خواهد گرفت.