نمایندگی اشنایدر

نمایندگی اشنایدر

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، وجود نمایندگی اشنایدر الکتریک در هر کشوری برای دسترسی آسان صاحبان صنایع به تولیدات با کیفیت و سطح اول جهانی برند اشنایدر، یک مزیت محسوب می‌شود. شرکت اشنایدر الکتریک یکی از شرکت‌های همواره فعال و پیشرو در سطح بین‌المللی، بوده که برای پیشبرد اهدافش، اقدام به احداث کارخانه‌هایی تحت لیسانس برند خود در اقصی نقاط دنیا نموده است. به طور کلی این برند با هدف توسعه و افزایش بهره‌وری، نمایندگی اشنایدر را در نقاط مختلف قاره‌های جهان تاسیس کرده است که ایران نیز یکی از همان کشورها می‌باشد.

تاریخچه‌ی شرکت اشنایدر الکتریک

اوایل قرن نوزدهم بود که برادران اشنایدر اقدام به تشکیل شرکت اشنایدر نمودند. فعالیت این شرکت که در ابتدا با صنایع فولاد، آهن، کشتی سازی و ماشین آلات آغاز شده بود، بعدها دستخوش تغییرات بسیاری شد. ورود این شرکت به تولید تجهیزات برقی به سال ۱۹۱۹ بازمی‌گردد، با تولید موتورهای الکتریکی و تجهیزات مورد نیاز نیروگاه‌ها، فعالیت جدید شرکت اشنایدر آغاز شد و از اوایل قرن ۲۰ بیشتر از پیش به فعالیت در صنعت برق پرداخت؛ تا امروز که از مهم‌ترین پیشگامان صنعت برق در جهان محسوب می‌شود. رفته رفته این شرکت به فعالیت تخصصی در زمینه تولید محصولات و تجهیزات بازار ساختمانی نیز وارد شد واکنون توانسته است بخش بزرگی از مشکلات را در این زمینه حل کند.

چرا نمایندگی اشنایدر در ایران وجود دارد؟

حضور نمایندگی اشنایدر در ایران از سال ۱۳۵۴ در دفتر تله مکانیک رسمی شد و در سال ۱۳۷۹ به تاسیس کارخانه‌ای در کرج انجامید. این کارخانه که با هدف توسعه و گسترش محصولات برند اشنایدر پایه گذاری شده بود، به تولید و مونتاژ کلید مینیاتوری می‌پرداخت. اگرچه این محصولات مونتاژ محسوب می‌شد، اما از سایر مارک‌های تولید تجهیزات الکتریکی به سبب کیفیت و نام برندی که یدک می‌کشید، گران‌تر بود. برای اینکه بدانیم فلسفه تشکیل نمایندگی اشنایدر در بسیاری از کشورهای جهان چیست، باید ازاین زاویه به ماجرا نگاه کنیم که هیچ صاحب صنعتی حاضر نیست، سرمایه بزرگ خود را صرف خرید تجهیزات فیک و بی‌کیفیت کند. آن هم تجهیزات الکتریکی که غیراستاندارد بودن و تقلبی بودن آن‌ها هم خطرات جانی برای کارگر و کارفرما دارد و هم می‌تواند یک کارخانه را به هوا بفرستد! بنابراین منطقی است که برای انجام کارهای بزرگ باید به سراغ بزرگان آن عرصه رفت. نمایندگی اشنایدر الکتریک، محصولات با کیفیت سطح اول جهانی را در سراسر دنیا به راحتی و در کمترین زمان ممکن به مشتریان می‌رساند.

فروش تجهیزات اورجینال در نمایندگی اشنایدر الکتریک

سوال مهمی که در ذهن شما می‌چرخد این است که نمایندگی اشنایدر محصولات کدام کشور را به فروش می‌رساند؟ با وجود اینکه همواره این باور در جامعه ما حاکم بوده که کالای خارجی از داخلی بهتر است، اما نمی‌توان به هر محصول خارجی اطمینان کرد. برای خرید تجهیزات الکتریکی از نمایندگی اشنایدر نیز پیش از هرچیز باید بدانید محصولاتی که اشنایدر ارائه می‌کند، ساخت کدام کشور است؟ اشنایدر الکتریک که یک شرکت فرانسوی محسوب می‌شود، به صورت تخصصی به فعالیت در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی می‌پردازد. شرکت اشنایدر الکتریک در فرانسه به عنوان شرکت مادر و نمایندگی اشنایدر در قاره‌های مختلف به منظور توسعه هرچه بیشتر فعالیت‌های این شرکت بنا شده‌اند. محصولاتی که در شرکت اشنایدر تولید می‌شود از نظر رتبه بندی در رده یک جهان قرار دارند.

اشنایدر الکتریک چه محصولاتی تولید می‌کند؟

در نمایندگی اشنایدر در سراسر جهان، بسیاری از محصولات تولیدی این شرکت به فروش می‌رسد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است:

* کنتاکتورهای خازنی:

یکی از انواع تجهیزاتی که در نمایندگی اشنایدر عرضه می‌شود، کنتاکتورهای خازنی هستند. کنتاکتور خازنی که در بانک خازن به کار برده می‌شود، به منظور کنترل جریان برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به کنتاکتورهای اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

* کلید حرارتی:

یکی از تجهیزات حفاظتی درمیان تجهیزات الکتریکی، کلید حرارتی است. وظیفه‌ی اصلی این قطعه آن است که در صورت بروز اتصال‌های کوتاه یا اضافه بار، الکترو موتور را از منبع قطع کرده و مانع بروز آسیب‌های جدی خواهد شد.

* سلکتور سوئیچ:

کاربردی‌ترین نوع از تجهیزات الکتریکی که می‌توان از نمایندگی اشنایدر تهیه کرد، سلکتور سوئیچ است. سلکتور سوئیچ که بیشترین مصرف آن در منابع ولتاژ پله‌ای است، برای انتخاب و اتصال چند کال به یک کانال مرکز مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر سلکتور سوئیچ نوعی رابط محسوب می‌شود.

* کلیدهای مینیاتوری:

کلید مینیاتوری که وظیفه محافظ از مدارهای الکتریکی در برابر جریان‌ها را بر عهده دارد، زمانی که جریانی غیر مجاز از مدار فیوز عبور کند، جریان برق را کلاً قطع می‌کند. محافظت به موقع کلیدهای مینیاتوری به طور قطع از بروز مشکلات جلوگیری می‌کند.

محصولات تولیدی شرکت اشنایدر الکتریک که می‌توان همه آن‌ها را از نمایندگی اشنایدر تهیه و تامین نمود، به موارد معرفی شده‌ی فوق محدود نمی‌شود و محصولات دیگر مثل: شاسی استارت استوپ، اینورتر، کلید اتوماتیک، رله شانت، اندر ولتاژ کلید اتوماتیک، چراغ سیگنال و… را نیز تولید و توزیع می‌نماید. بدیهی است قیمت محصولات این شرکت به دلیل خارجی بودن کمی گران‌تر از تولیدات داخلی ایران خواهد بود، اما کیفیت آن‌ها در سطح بین‌المللی مثال زدنی و کم نظیر است. کیفیت و طول عمر بالای محصولات نیز ارزش یک بار هزینه کردن را برای صاحبان صنایع خواهد داشت. نمایندگی اشنایدر که در کشورهای فرانسه، لهستان، هند، اندونزی، اسپانیا و ایران فعالیت می‌کنند، کلیه‌ی محصولات را با بالاترین کیفیت عرضه می‌کنند.

نمایندگی اشنایدر در تهران

یکی از برترین مراکز نمایندگی اشنایدر در ایران، فروشگاه «صنعت روز» در تهران است که با کادری متشکل از کارشناسان حرفه‌ای به فعالیت در زمینه تامین قطعات، طراحی و ارائه، مشاوره فروش و البته راه اندازی محصولات اشنایدر می‌پردازد. فروشگاه صنعت روز به منظور ارائه محصولات اصل و اورجینال به دنبال جلب رضایت مشتریان می‌باشد.

هر خریدار با مراجعه به وب‌سایت صنعت روز(www.sanatrooz.com) می‌تواند از امکان مشاوره غیرحضوری (از طریق واتس آپ) و یا مشاوره تلفنی برخوردار شود. لازم است بدانید که خدمات وب‌سایت صنعت روز ۲۴ ساعته بوده و هر سوالی که در رابطه با محصولات برند معتبر فرانسوی داشته باشید، کارشناسان نمایندگی اشنایدر الکتریک در هر ساعتی از شبانه روز به آن پاسخ می‌دهند. وجود فروشگاه‌هایی مثل صنعت روز که نمایندگی اشنایدر را برعهده دارند، خیال بسیاری از افراد را که در صنعت برق و حوزه‌های فنی و مهندسی فعالیت دارند به جهت دسترسی آسان به تجهیزات با کیفیت، راحت کرده است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.