نمایش فیلم سینمایی با موضوع موشکی در جشنواره فجر

نمایش فیلم سینمایی با موضوع موشکی در جشنواره فجر

سردار موسوی با اشاره به ورود نیروی هوافضای سپاه به موضوع‌های فرهنگی، از نمایش فیلم سینمایی با موضوع موشکی در جشنواره فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سیدمجید موسوی، جانشین فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب‌های موشک جواب موشک و هفدهمین روز که به مناسبت سالروز شهادت شهید حسن طهرانی‌مقدم در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، در جمع خبرنگاران درخصوص دستاورد‌های فرهنگی این نیرو اظهار داشت: تلاش داریم متناسب با موضوع‌های مختلف در حوزه فرهنگی تولیداتی داشته باشیم و ما بیشتر در بخش دفاعی و پدافندی فعال هستیم.
وی ادامه داد: هفته گذشته نیز از «تیربار موشکی» رونمایی کردیم و نمایشگاه اقتدار فضایی را که شامل موضوع‌های پدافندی بود برپا کردیم و بنا داریم محصول‌های فرهنگی هم داشته باشیم و این تولیدات بیشتر در قالب فیلم و کتاب خواهد بود؛ بنابراین سالانه از کتاب‌های مختلفی رونمایی خواهیم کرد.

سردار موسوی افزود: در این زمینه با نهاد‌های مختلف فرهنگی در ارتباط هستیم و به‌ویژه با موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ارتباط نزدیکی داریم؛ البته این نکته نیز قابل ذکر است که به‌صورت مستقل نمی‌توانیم در تولید فیلم سینمایی فعال باشیم، اما با تلاشی که داشتیم در موضوع موشکی فیلمی تهیه شده که شهریار بحرانی کارگردانی آن را برعهده گرفته است و امیدواریم در جشنواره فجر امسال شاهد اکران آن باشیم.
جانشین فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز نیز همزمان با سالگرد شهادت شهید طهرانی‌مقدم از دو کتاب رونمایی شد تا بتوانیم به نوعی قدردان تلاش این شهید بزرگوار باشیم و جوانان را با تلاش‌های جهادی سردار شهید طهرانی‌مقدم آشنا کنیم تا همگان پیرو اندیشه و راه این عزیزان باشند.