خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

نحوه استفاده از رابط گرافیکی جدید فروشگاه گوگل پلی

نحوه استفاده از رابط گرافیکی جدید فروشگاه گوگل پلی

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر امروز نگاهی به فروشگاه گوگل پلی در تلفن خود بیندازید، ممکن است متوجه شوید که اوضاع کمی تغییر کرده است. نسخه جدید رابط گرافیکی در این چند روز برای تعدادی از کاربران ظاهر شده است که انتظار می‌رود به زودی فراگیر شود.


این تغییر جزئی در رابط گرافیکی فروشگاه گوگل پلی، باعث شده تا این برنامه از شر فهرست همبرگری (سه خط افقی که در سمت چپ نوار جستجو در بالا قرار داشت) خلاصه شود. در عوض حالا باید بر روی آیکون نمایه گوگل خود ضربه بزنید تا به عناصر غیر مشهود فروشگاه گوگل دسترسی پیدا کنید.


ویژگی های جدید بروزرسانی فروشگاه گوگل پلی


البته ابتدا باید بررسی کنید که نسخه گوگل پلی گوشی شما بروز شده است یا خیر، در صورتی که بروز شده باشد صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. برای رفتن به مواردی که قبلاً در منوی همبرگری بودند، روی عکس نمایه خود در بالا ضربه بزنید. با یک عنوان جدید که روی حساب شما و Play Points متمرکز است، یک پنجره بازشو که دارای اکثر موارد قدیمی است، باز می‌شود. (قبلاً این پاپ آپ فقط اطلاعات حساب را ارائه می‌داد)


رابط گرافیکی جدید فروشگاه گوگل پلی


پیوند اصلی تنظیمات نزدیک به پایین این پنجره بازشو است. در داخل تنظیمات تقسیم بندی بهبود یافته و به بخش‌های عمومی، کنترل‌های کاربر، خانواده و درباره، تقسیم شده است. به نظر می‌رسد تمام گزینه‌های قدیمی در مکان‌های معمول خود قرار دارند.


نتایج جستجو کمی بهتر هستند، بدون اینکه نیازی به ضربه زدن روی آن‌ها داشته باشید، می‌توانید موارد مشهور را برای نتایج دقیق با تصاویر صفحه و اطلاعات برنامه برجسته کنید.


تغییرات دیگر ظریف به نظر می‌رسند و بیشتر در تصاویر بزرگتر و چشم نواز از لیست آیکون‌های برنامه متمرکز هستند. البته هنوز هم بسیاری از برنامه‌های تبلیغاتی در سراسر این رابط وجود دارند.
بیشتر بخوانیدانتهای پیام/