مطرح‌ترین برندهای اروپایی تجهیزات آشپزخانه کدام است؟

مطرح‌ترین برندهای اروپایی تجهیزات آشپزخانه کدام است؟

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تجهیزات آشپزخانه وسیله و ابزار هر آشپز و خانم‌ها می‌باشد که اگر در کیفیت آن نقصی وجود داشته باشد تاثیر مستقیمی بر عملکرد و طبخ غذا خواهد داشت.

گاز رومیزی، هود آشپزخانه، سینک ظرفشویی، فر و مایکروویو توکار و شیرآلات از مهمترین این تجهیزات محسوب می‌شوند.

به دلیل خواهان داشتن این سبک از محصولات و انقلابی که در دکوراسیون رخ داد شرکت‌های زیادی رو به تولید این محصول آورده اند.

این محصولات در بازار ایران به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم می‌شود. خارجی‌ها در چند سال اخیر که کشور با تحریم‌ها مواجه بوده از اصالت افتاده و عمدتاً برندهای چینی به جای برندهای اصلی به مشتریان داده می‌شود. این موضوع در برندهای بزرگی چون بوش آلمان به اوج خود می‌رسد.

گزارش مشتریان از عدم اطمینان به برندهای موجود و فروشندگان باعث شد تا این گزارش مبنی بر اصل بودن برندهای خارجی بازار در اختیار خوانندگان قرار گیرد.

زیگما اصیل ایتالیایی

زیگما یک برند ایتالیایی است که در منطقه سارانو سنت لویس ایتالیا واقع بوده و سابقه تولیدش به بیش از ۵۰ سال می‌رسد. این کمپانی ارائه دهنده کلیه تجیهزات توکار آشپزخانه است که سابقه حضورش در ایران به ۱۰ سال می‌رسد.

نماینده زیگما در ایران آشپزخانه پارسه می‌باشد که به صورت رسمی و انحصاری فعالیت می‌کند و قابل ذکر است که کلیه عاملین فروشش در ایران زیر نظر این مجموعه فعالیت می‌کنند.

گاز زیگما با بهترین سبک طراحی و بالاترین کیفیت ساخت توانسته به بهترین محصول در رده گاز رومیزی تبدیل شود.

گاز رومیزی زیگما در سه مدل استیل، شیشه (مشکی، سفید و خاکستری) و لعابی به بازار عرضه شده است.

هود، سینک و فر زیگما نیز دیگر محصولاتی است که بالاترین راندمان کیفیت را بهره وری را داشته و مصرف کننده را به بهترین تجربه خرید می‌رساند.

گارانتی محصولات زیگما ۱۰ سال می‌باشد که این حاکی از کیفیت بالای این برند دارد و تقریباً می‌توان گفت که چنین گارانتی در هیچ برندی یافت نمی‌شود.

تکا جایگزینی قدرتمند در حد بوش

برند تکا در اصل برند آلمانی است اما در سال‌های اخیر این برند به اسپانیا نیز مهاجرت کرده است. تکا ارائه دهنده انواع تجهیزات ساختمانی خصوصاً آشپزخانه است و محصولاتی از قبیل سینک، هود، گاز، فر و مایکروویو، اسپرسو ساز و شیرآلات آشپزخانه را در سبد کالایی خود دارد.

این برند نام آشنا و قدرتمند سال‌های متمادی به صورت اختصاصی اسپانسر اصلی تیم رئال مادرید اسپانیا بود و آوازه اش از شرق تا غرب اروپا کشیده شد.

محصولات تکا با کیفیت ترین کالای این روزها در بازار ایران و اروپا بوده و با بیشترین تنوع در طرح و مدل به تمامی سلیقه مشتریان پاسخ داده است

پر فروش ترین محصول این مجموعه فر تکا آن می‌باشد.این محصول در دو مدل تمام برقی و برق وگاز ارائه شده که از مهمترین ویژگی‌های آن طبخ غذا به صورت یکنواخت و برنامه ریزی بی شمار است.

الیکا به قدرتش می نازد

الیکا نیز نام یک برند مطرح ایتالیایی است که در تخصصش در تولید هود آشپزخانه است. هود الیکا یکی از پرفروش‌ترین و کامل‌ترین مجموعه هود در دنیا می‌باشد و می‌توان با جدیت گفت که تمام تولید کنندگان در این حوزه بی شک از این کمپانی مطرح ایده و الهام می‌گیرند.

هود آشپزخانه الیکا فراتر از یک هود معمولی عمل کرده و تصفیه هوای محیط را به نحوی انجام می‌دهد که سلامت افراد در بالاترین حد ممکن قرار گیرد.

علاوه بر این هود الیکا در آشپزخانه جلوه گاه زیبایی را به معرض نمایش در می‌آورد. طراحی فوق العاده مهندسین برجسته ایتالیایی باعث شده تا مشتری با خرید محصول با یک تیر دو نشان بزند.

الیکا در حال حاضر در چهار نوع هود شومینه‌ای، هود مورب و هود مخفی و جزیره تولیدات خود را به بازار ارائه می‌دهد و در ایران توسط نماینده رسمیش پارسه کیچن به فروش می‌رسد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.