خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

مشی راهبردی جمهوری اسلامی، برداشت کامل تحریم‌هاست

مشی راهبردی جمهوری اسلامی، برداشت کامل تحریم‌هاست

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح: مشی راهبردی جمهوری اسلامی ایران صرفا برداشت کامل تحریم‌هاست که به هر عنوان علیه کشورمان روا داشته اند.

مشی راهبردی جمهوری اسلامی، برداشت کامل تحریم هاستبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، رؤسا و مدیران ناجا افزود: سال ۱۴۰۰ را در شرایطی آغاز کردیم که در همه حوزه‌ها با درایت و مدیریت عالی فرماندهی کل قوه و همراهی مردم تهدیدات دشمن بی اثر شد و امنیت قابل قبولی در کشور برقرار بود و دشمن که اینقدر تهدید می‌کرد خود صحنه را ترک کرد و از حکومت امریکا ساقط شد.
وی گفت: البته دولتی هم که روی کار آمد غیر از وعده و وعید و فریب چیزی را به ارمغان نیاورده است و دولت دموکرات پنچه فولادین داخل دستکش مخملی هست و دائما دنبال دخالت در امور داخلی کشورمان است و وعده توخالی می‌دهد که در این چند ماه اینگونه بوده است و به غیر از قول دادن چیزی اتفاق نیفتاده است.


بیشتر بخوانید؛

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه دشمن تلاش دارد که مذاکراتی طولانی، بی‌فایده و به همراه ادعا‌ها و مطالبات جدید را با جمهوری اسلامی ایران انجام دهد افزود: مشی راهبردی جمهوری اسلامی همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی ترسیم و تدوین کردند، صرفاً برداشتن کامل تحریم‌هایی است که به هر عنوان علیه جمهوری اسلامی ایران روا داشته اند.
وی گفت: چنانچه این تحریم‌ها به طور کامل برداشته و به طور دقیق در عمل راستی آزمایی شود، آنگاه ایران همان‌گونه که همیشه بر وعده‌های خود صادق بوده، به تعهدات خود عمل می‌کند.