خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

مشی راهبردی جمهوری اسلامی، برداشت کامل تحریم هاست

مشی راهبردی جمهوری اسلامی، برداشت کامل تحریم هاست

رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح: مشی راهبردی جمهوری اسلامی ایران صرفا برداشت کامل تحریم‌هاست که به هر عنوان علیه جمهوری اسلامی ایران روا داشته اند.

مشی راهبردی جمهوری اسلامی، برداشت کامل تحریم هاستبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، رؤسا و مدیران ناجا افزود: سال ۱۴۰۰ را در شرایطی آغاز کردیم که در همه حوزه‌ها با درایت و مدیریت عالی فرماندهی کل قوه و همراهی مردم تهدیدات دشمن بی اثر شد و امنیت قابل قبولی در کشور برقرار بود و دشمن که اینقدر تهدید می‌کرد خود صحنه را ترک کرد و از حکومت امریکا ساقط شد.
وی گفت: البته دولتی هم که روی کار آمد غیر از وعده و وعید و فریب چیزی را به ارمغان نیاورده است و دولت دموکرات پنچه فولادین داخل دستکش مخملی هست و دائما دنبال دخالت در امور داخلی کشورمان است و وعده توخالی می‌دهد که در این چند ماه اینگونه بوده است و به غیر از قول دادن چیزی اتفاق نیفتاده است.


بیشتر بخوانید؛

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه دشمن تلاش دارد که مذاکراتی طولانی، بی‌فایده و به همراه ادعا‌ها و مطالبات جدید را با جمهوری اسلامی ایران انجام دهد افزود: مشی راهبردی جمهوری اسلامی همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی ترسیم و تدوین کردند، صرفاً برداشتن کامل تحریم‌هایی است که به هر عنوان علیه جمهوری اسلامی ایران روا داشته اند.
وی گفت: چنانچه این تحریم‌ها به طور کامل برداشته و به طور دقیق در عمل راستی آزمایی شود، آنگاه ایران همان‌گونه که همیشه بر وعده‌های خود صادق بوده، به تعهدات خود عمل می‌کند.