مسموم کردن رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و سرقت اموالشان

مسموم کردن رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و سرقت اموالشان

مسموم کردن رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و سرقت اموالشانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مسلم قاسم آبادی " گفت: اوایل هفته جاری چند نفر از شهروندان که راننده تاکسی‌های اینترنتی بودند، با مراجعه به کلانتری شکایت‌هایی با موضوع مشابهی را مطرح کردند.
وی افزود: شاکیان اعلام کردند که مسافری را سوار ماشین کرده و او دو مقصد را تعیین کرد که در مقصد اول مسافر تنها بوده و در مقصد دوم، نفر دوم و همدستش را سوار ماشین کرد که در ادامه بعد از ایجاد رابطه دوستانه و جلب اعتماد رانندگان، به آن‌ها نسکافه تعارف کردند.
سرهنگ قاسم آبادی ادامه داد: مالبختگان مدعی شدند که پس از مصرف نسکافه بیهوش شده و در ادامه نیز لوازمشان از قبیل کیف پول، گوشی هوشمند و لوازم خودرو توسط سارقان مسافر نما به سرقت رفته است.
وی افزود: ماموران با توجه به اهمیت موضوع به موقعیت اعلامی توسط رانندگان اعزام شدند و با هماهنگی مقام قضایی تصاویری از دوربین‌های مداربسته اخذ شد. در بازبینی تصاویر مشخص شد که یکی از متهمان جزو سارقان معروف بود و بار‌ها توسط ماموران کلانتری مهرآباد دستگیر شده است.
رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد تصریح کرد: دستور ورود به مخفیگاه متهم توسط مقام قضایی صادر شد و ماموران در عملیاتی وارد مخفیگاه متهم شده و او را دستگیر کردند، در ابتدا متهم منکر هرگونه سرقت شد که ماموران پس از به نمایش  گذاشتن تصاویر دوربین‌های مداربسته برای این فرد، وی مجبور به اعتراف انجام اعمالش شد و همدستش را نیز معرفی کرد.
وی افزود: نفر دوم نیز درعملیاتی دستگیر شد و در نهایت آن‌ها به بیش از ۱۱ فقره سرقت به این شیوه اعتراف کردند. پس از شناسایی ۶ نفر از شکات، پرونده تشکیل و متهمان به مقام قضایی معرفی شدند.