مسئولان در خصوص گرانی ها چاره اندیشی کنند

مسئولان در  خصوص گرانی ها چاره اندیشی کنند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی بعدازظهر دوشنبه در مراسم افتتاح ۱۰ نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در سراسر استان کرمان بیان داشت: حرکت جهادی سپاه در کمک به کادر درمان و سلامت مردم قابل تقدیر است ضمن اینکه از کادر درمانی هم که در ایام خالصانه به کمک مردم آمدند تشکر می‌کنم.

وی افزود: سه دفاع مهم در طول انقلاب اسلامی وجود داشت که شامل دفاع مقدس، جهاد اقتصادی و جهاد سلامت می‌باشد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت: کرونا در کل جهان وجود دارد و همه دنیا درگیر این جهاد و مقابله با آن شده‌اند. کادر بهداشت و درمان کشور و در کنار آن نیروهای مسلح، گروه‌های جهادی، اصناف، روحانیون و قشرهای مختلف مردم را مشاهده می‌کنیم که در این جبهه تلاش می‌کنند تا به سلامت این دوران را پشت سر بگذاریم و این ویروس منحوس را از بین ببریم و جشن بگیریم.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی تصریح کرد: در حال حاضر کشور ما با مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه درگیر است و سالهاست که استکبار جهانی تمام تلاش خود را در راستای به زانو درآوردن ملت ما به کار برده است.

وی گفت: علی رغم تحریم‌هایی که بر علیه کشورمان شده خوشبختانه کمبودی در کشور نداریم اما در خصوص بحث گرانی باید بیشتر تلاش کنیم و با یاری خدا و همت مسئولان و پشتوانه مردم با سربلندی از این جهاد هم بیرون می‌آییم.