خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

مدیران باشگاه نگاه ویژه به بازیکنان پرسپولیس داشته باشند/ مطهری: کاملا مشخص بود کدام نیمکت شلوغ‌کاری می‌کرد

مدیران باشگاه نگاه ویژه به بازیکنان پرسپولیس داشته باشند/ مطهری: کاملا مشخص بود کدام نیمکت شلوغ‌کاری می‌کرد

کد خبر: 1747937/4 زمان: 21:26   1400/01/19 بازدید: 9,045

مدیران باشگاه نگاه ویژه به بازیکنان پرسپولیس داشته باشند

مربی پرسپولیس ضمن تبریک برد تیمش برابر نساجی از مدیران باشگاه خواست از بازیکنان این تیم حمایت بیشتری در مسیر دستیابی به اهداف‌شان داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، مطهری در ابتدای صحبت هایش درباره این بازی گفت: برد را به همه هواداران و بازیکنان و ارکان باشگاه تبریک می گویم. بازی های لیگ سخت است و همه تیم ها قابل احترام است. در نیم فصل دوم همه تیم ها در تلاش هستند برای کسب امتیاز و خوشبختانه امروز به نتیجه رسیدیم. در نیمه اول موقعیت های خوبی شکل دادیم و فشار زیادی وارد کردیم که باعث تغییراتی در ترکیب این تیم شد.

در نیمه دوم طبیعی است که با توجه به مراقبت از گل خودمان، از مهدی ترابی هم خواستیم که دورتر از خط هافبک بازی کند و موقعیت های خوبی ایجاد شد. عمق دفاعی خودمان را هم بستیم تا آنها وادار شوند به توپ های بلند رو بیاورند و این خواسته ما بود. تعویض های به موقع و به تیم انرژی مضاعفی دادیم و نفرات تعویضی ما تاثیرگذار بودند. مثل همیشه اعتقاد داریم که یک تیم هستیم و همه بچه ها از سیدجلال تا خط جلو به خوبی کار کردند تا منجر به این امتیاز شد. توقع ما این است که مدیران ما در ادامه راه همراهی کنند. آنها تلاش زیادی می کنند اما بچه های ما کمترین دریافتی داشتند اما با دل و جان کار می کنند. امیدوارم مسیر را برای ما مهیا کنند تا در ادامه مشکل نداشته باشیم.

مربی پرسپولیس درباره تنش های این بازی و ادعای باشگاه نساجی مبنی بر شکایت از داور بازی گفت: من درباره شکایت حرفی ندارم و مربوط به خودشان است. اما شلوغ کاری مشخص بود که از نیمکت کدام تیم بود. از داوران می خواهم که با شجاعت بیشتری کار کنند. ببینید که خیلی نیمکت‌ها آیا قادر خواهند بود از این شیوه امتیاز بگیرند یا خیر. خیلی از نیمکت ها با شلوغ کاری به دنبال نتیجه هستند اما داوران اگر شجاعت بیشتری داشته باشند خیلی از این اتفاقات نخواهد افتاد. کسانی که داخل ورزشگاه بودند می توانند شهادت دهند که شلوغ کاری از سوی کدام نیمکت بوده است.مطهری درباره عملکرد دو مهاجم این تیم و فرصت سوزی هایش گفت: تیمی که سیدجلال و احمد نوراللهی هم برای آن گلزنی می کند مشخص است که از نظر تیم وورک به عملکرد خوبی است. نباید روی نفر زوم کرد. همیشه گفتم انتقادی باشد با استدلال و منطق با چشم و دل آن را پذیرا خواهیم شد. انتقادات سازنده را استقبال خواهیم کرد.

مربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره عملکرد سپاهان و این که محرم نویدکیا و تیمش بهمراه آنها مدعی اصلی قهرمانی هستند گفت: تیم سپاهان قابل احترام است و تیم های دیگر هم مدعی هستند. تمرکز ما روی تیم خودمان است. بازی به بازی پیش خواهیم رفت. اکنون وارد مسابقات آسیایی شدیم و باید تمرکز روی آن مسابقات باشد. بعد از آن وارد لیگ خواهیم شد و بازی به بازی پیش خواهیم رفت. سپاهان تیم قابل احترامی است و ما تمرکزمان روی تیم خودمان است و بازی به بازی پیش خواهیم رفت.