خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن

محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن

کد خبر: 1747802/52 زمان: 09:20   1400/01/19 بازدید: 17,567

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، به دلیل اخراج در دیدار برابر لیل دو بازی آینده تیمش در لیگ فرانسه را از دست داد.به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در بازی حساس ابتدای هفته خود از سری مسابقات لیگ یک فرانسه با یک گل از لیل شکست خورد. اما این مسابقه خالی از حاشیه نبود چرا که در لحظات پایانی بازی فوق ستاره برزیلی PSG با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

image

ماجرا از این قرار بود که یک درگیری بین نیمار و تیاگو دژالو، بازیکن لیل، رخ داد؛ موضوعی که منجر شد ستاره پاری سن ژرمن بازیکن حریف را هل دهد و نهایتا بعد از دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شود. همچنین در این درگیری دژالو نیز با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

در همین راستا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه جلسه ای در این باره تشکیل داد و شب گذشته رای آن اعلام شد. بر این اساس نیمار دو جلسه از همراهی پاری سن ژرمن در رقابت‌های لیگ یک فرانسه محروم خواهد بود. همچنین یک جلسه محرومیت تعلیقی نیز برای این ستاره برزیلی در نظر گرفته شده است.

image

به این ترتیب و با توجه به رای صادر شده نیمار به طور قطع در دو بازی آینده PSG در لیگ یک فرانسه مقابل تیم‌های استراسبورگ و سنت این غایب خواهد بود.

این اولین بار نیست که نیمار به دلیل عصبانیت در جریان مسابقه از زمین اخراج شده است.  پیش از این نیز چنین اتفاقی برای ستاره برزیلی رخ داده است؛ مسئله ای که خطا های بیش از حدی که روی او انجام می‌شود نیز در آن تاثیر گذار است و باعث خشم این بازیکن و نهایتاً رقم خوردن چنین حاشیه‌هایی می شود.