خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

لیگ قهرمانان آسیا2021؛ پشت درهای بسته

لیگ قهرمانان آسیا2021؛ پشت درهای بسته

کد خبر: 1747814/58 زمان: 10:55   1400/01/19 بازدید: 1,803


بر اساس اعلام باشگاه پرسپولیس و طبق آن چه که تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان شده، لیگ قهرمانان آسیا پشت درهای بسته انجام می شود.

به گزارش "ورزش سه"، مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا  از هفته آینده آغاز خواهد شد. در آستانه شروع این رقابت ها، باشگاه پرسپولیس از دریافت نامه ای مبنی بر برگزاری مسابقات پشت درهای بسته بر اساس تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد.

بنا بر اعلام کمیته امور بین‌الملل باشگاه، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز سه‌شنبه در راستای آماده‌سازی برای برگزاری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که به صورت متمرکز برگزار می‌شود، در نامه‌ای به فدراسیون‌های میزبان اعلام کرد به منظور حفظ سلامت اعضای تیم‌های حاضر و همچنین مقام‌های رسمی در برگزاری مسابقات، رقابت‌ها پشت درهای بسته انجام خواهد شد و هیچ تماشاگری در ورزشگاه‌ها حضور پیدا نمی‌کند.

به این ترتیب ماده سوم از پروتکل‌های ابلاغی مربوط به مقابله با کووید۱۹، اجرایی خواهد بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا در پایان تاکید کرد؛ آماده پاسخ‌گویی به تمام سوالات و شبهات،  دریافت نقطه نظرات باشگاه‌ها و فدراسیون‌های حاضر در رقابت‌ها است.  نامه مذکور به صورت جداگانه برای هر یک از گروه‌ها از جمله گروه پنج که پرسپولیس در آن حضور دارد، تنظیم و ارسال شده است.