لیورپول قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس شد!

لیورپول قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس شد!

کد خبر: 1718409/56 زمان: 13:03   1399/08/20 بازدید: 9,278

ابر رایانه ها لیورپول را قهرمان این فصل از لیگ جزیره می دانند.

به گزارش "ورزش سه"، با شروع فصل جدید لیگ برتر انگلیس و گذشت 8 هفته از این رقابت ها، تیم های مدعی نتوانستند در حد انتظار ظاهر شوند و در میان تعجب همگان، تیم هایی نظیر لسترسیتی و ساوتهمپتون در رده های بالای جدول قرار گرفتند.

پس از گذشت 8 هفته، چلسی در رده پنجم، منچسترسیتی در رده دهم، آرسنال یازدهم و منچستر یونایتد در رتبه ناامید کننده چهاردهم قرار گرفته اند و از میان تیم های بزرگ، تنها لیورپول عملکرد بهتری داشته و در رده سوم جای گرفته است.

اما بد نیست بدانید که ابر رایانه ها نیز دست به کار شدند و براساس داده های آماری، جدول لیگ برتر در فصل 2020-2021 را پیش بینی کردند. با توجه به نتایج خیره کننده ابر رایانه در پیش بینی های قبلی، آنها اعتقاد دارند که لیورپول در این فصل با موفقیت از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع خواهد کرد.ابر رایانه talkSPORT پیش بینی کرده است که تیم یورگن کلوپ پس از تساوی 1-1 روز یکشنبه در اتحاد، لیورپول را به مجددا مقام قهرمانی لیگ جزیره خواهد رساند. براساس این پیش بینی، لیورپول مدافع عنوان قهرمانی توانسته از عنوان خودش دفاع کند و تیم های منچسترسیتی، چلسی و تاتنهام در رده دوم تا چهارم جای گرفته اند و توانسته اند سهمیه انگلستان در لیگ قهرمانان اروپا را بدست بیاورند.این ابر رایانه پیش بینی کرده روباه های لستر با کسب مقام پنجم، راهی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا می شوند و آرسنال با قرار گرفتن در جایگاه ششم، راهی لیگ اروپا خواهد شد. انتظار می رود اورتون که در پنج بازی افتتاحیه خود در لیگ پیروز شده است، رقابت را در جایگاه هفتم قبل از منچستر یونایتد که در رده هشتم قرار دارد، پایان دهد. فولام ، وست بروم و برنلی سه تیمی هستند که برای سقوط به دسته اول پیش بینی شده اند.

imageپیش بینی های ابر رایانه برای جدول کامل لیگ برتر در فصل 2020/21 در زیر مشاهده می کنید:

20. فولام (سقوط به دسته اول)

19. وست بروم (سقوط به دسته اول)

18. برنلی (سقوط به دسته اول)

17. شفیلد یونایتد

16. برایتون

15. لیدز

14. نیوکاسل

13. کریستال پالاس

12. وستهام

11. ولورهمپتون

10. استون ویلا

9. ساوتهمپتون

8. منچستر یونایتد

7. اورتون

6. آرسنال (مقدماتی لیگ اروپا)

5. لسترسیتی (مقدماتی لیگ قهرمانان)

4. تاتنهام (مقدماتی لیگ قهرمانان)

3. چلسی (مقدماتی لیگ قهرمانان)

2. منچستر سیتی (مقدماتی لیگ قهرمانان)

1. لیورپول (قهرمان لیگ برتر)