لحظه برخورد شدید دو موج سوار در ساحل پرتقال

لحظه برخورد شدید دو موج سوار در ساحل پرتقال

موج سواربه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه برخورد شدید دو موج سوار حین موج سواری در سواحل پرتقال را به تصویر می‌کشد. «نیک وون روپ» و «ژائو گوآیدِس» که هر دو در مقابل یک موج سهمگین در حال موج سواری بودند ناگهان با هم برخورد کردند.


ویدئویی که در نازار پرتقال تهیه شده نیک و ژائو را در حالی که یک موج بزرگ در پشت سر آن‌ها دیده می‌شود مشغول موج سواری نشان می‌دهد. در این ویدئو ژائو در حالی که با تخته قرمزرنگ و نیک با تخته زردرنگ در حال موج سواری هستند دیده می‌شوند. لحظاتی بعد ژائو بر اثر قدرت امواج به سمت چپ خود منحرف می‌شود.
بیشتر بخوانیداو سپس دقیقا در پشت سر نیک که در مسیر مستقیم به پایین حرکت می‌کند قرار می‌گیرد. در ادامه آن‌ها در یک محل به هم برخورد کرده و ژائو با از دست دادن تعادل خود به داخل آب سقوط می‌کند. این در حالی است که نیک به حرکت خود در برابر موج سهمگین ادامه می‌دهد.خوشبختانه هیچ یک از این دو موج سوار در این حادثه دچار جراحت نشدند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی پرتقال این حادثه روز چهارشنبه رخ داد.


گفتنی است؛ بنا به دستور مقامات محلی در پرتقال، موج سواری در سواحل نازار تا اطلاع ثانوی به علت پروتکل های بهداشتی ممنوع شده است. این تصمیم توسط کمیته بهداشت ملی پرتقال در پی حضور بیش از ۲۰۰۰۰ در این ساحل گرفته شد.  موج‌های عظیم بر اثر وقوع طوفان اپسیلون در اقیانوس اطلس شمالی قبل از رسیدن به سواحل غربی این کشور، موج سواران و گردشگران محلی را به این منطقه سرازیر کرده بود.

انتهای پیام/