قاتلی که با سرچ در گوگل خود را لو داد

قاتلی که با سرچ در گوگل خود را لو داد


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مردی از ایالت اوریگان آمریکا که نامزد خود را به قتل رسانده بود پس از درک اشتباه و جنایتی که مرتکب شده بود سعی کرد با سرچ در گوگل خود را از این منجلاب نجات دهد.


پلیس این ایالت که جسد زن جوان را در کنار یکی از مسیر‌های فرعی در منطقه آلسیا کشف کرد و با مشاهده محل اصابت تیر به بدن این زن به ارتکاب قتل پی برده و به جستجوی قاتل پرداخت.


مرد مجرم که فهمیده بود چه اشتباهی مرتکب شده است با سرچ «بازگرداندن زمان به عقب» در جستجوگر گوگل و همچنین ارسال پیام به دوستانش برای دستیابی به راهی برای برگشت به گذشته و رسیدن به زنی که همسر او بود، خود را لو داد. او تصاویری از ورد‌هایی که در صفحات اینترنت بوده را نیز ذخیره کرده است.
بیشتر بخوانیددر بازجویی‌های پلیس مشخص شد که این مرد تحت فشار قرار داشته و برای جلب رضایت دختری که با آن دوست بوده نامزد خود را کشته است. اما وکیل او می‌گوید که دختر مذکور مرتکب این قتل شده است. این مرد نه تنها نامزد خود را کشته بلکه از حساب بانکی او برداشت کرده است و به موجب احکام اولیه به ۲۵ سال حبس محکوم شده است.


انتهای پیام/