فاصله قابل توجه محمد صلاح با رونالدو و هازارد

فاصله قابل توجه محمد صلاح با رونالدو و هازارد

کد خبر: 1718341/42 زمان: 20:51   1399/08/19 بازدید: 625

رکورد محمد صلاح در این سالها در ترکیب لیورپول درخشان بوده است.به گزارش "ورزش سه"، محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول دیروز موفق شد تنها گل این تیم در جریان تقابل حساس مقابل منچسترسیتی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده و سبب ساز کسب تنها امتیاز مرسی سایدی ها از این دیدار شود. با احتساب این گل، محمد صلاح تا به حال در لیگ برتر 83 بار برای مرسی سایدی ها موفق به گلزنی شده و این رقم تنها در 129 بازی به ثبت رسیده است.

 

image

 

ارزش این کارنامه زمانی روشن تر می شود که ارقام محمد صلاح را با ستاره های بزرگ لیگ برتر مقایسه کنیم. این مهاجم مصری در حالیکه 67 بار کمتر از کریستیانو رونالدو در لیگ برتر به میدان رفته، تنها یک بار کمتر از او موفق به گلزنی شده و با 116 دیدار کمتر از ادن هازارد، تنها دو گل با ستاره سابق چلسی فاصله دارد.

 

محمد صلاح در طول این سه فصل دو بار عنوان آقای گلی، یک بار جایزه بهترین بازیکن فصل و سه مرتبه نیز عنوان بهترین بازیکن ماه را از آن خود کرده است. از زمان انتقال محمد صلاح به لیورپول، این تیم تبدیل به یکی از قدرت های مهم فوتبال اروپا شده و دو بار به فینال لیگ قهرمانان نیز رسیده که یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی حاصل کار این تیم بوده است. همچنین لیورپول با درخشش محمد صلاح در فصل گذشته به سه دهه ناکامی در تاریخ لیگ برتر بالاخره پایان داد و برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ انگلیس را از آن خود کرد.