خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

عبدیان: توافق با میلیچ انجام شد؛/ درخواست همراهی از استقلالی‌ها برای تمدید

عبدیان: توافق با میلیچ انجام شد؛/ درخواست همراهی از استقلالی‌ها برای تمدید

به گزارش "ورزش سه"، مهدی عبدیان پس از حضور در باشگاه استقلال و مذاکره‌ای که با هروویه میلیچ برای تمدید قرارداد داشت، اظهار کرد: از نظر عدد و ارقام، مدت و شرایط به توافق رسیدیم و این بازیکن خیلی زحمت کشید، محبت کرد و با ما راه آمد. با اینکه طی سالیان اخیر در پرداختی و شرایط اذیت شده بود، اما همکاری کامل را با ما انجام داد.

او ادامه داد: یک مشکل کوچک مانده و روز شنبه استعلام مالیات او را می‌گیرند تا ان‌شاالله این موضوع حل شود و قراردادش به ثبت برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مالیات میلیچ باید توسط این بازیکن پرداخت شود یا باشگاه، عنوان کرد: طبق قانون، باشگاه‌ها و هیچ شرکت دولتی یا خصوصی نمی‌تواند مالیات طرف مقابل خود را پرداخت کند و آن شخص باید مستقیما مالیاتش را بپردازد، اما در بحث اضافه کردن درصدها در قراردادش مشکلات و استعلام‌هایی هست که باید انجام شود.

عبدیان یادآور شد: هنوز در ابتدای سال هستیم و درصدهای مالیاتی جدید را اعلام نکرده‌اند. باید استعلام گرفته شود تا قرارداد میلیچ امضاء شود.

او درباره وضعیت قرارداد شیخ دیاباته ابراز کرد: دیاباته تا پایان سال قرارداد دارد و کادر فنی تیم هر بازیکنی را بخواهد، با او مذاکره می‌کنیم. ان‌شاالله عوامل باشگاه نیز همکاری کنند تا قراردادهای بازیکنان مدنظر سرمربی را تمدید کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: درست است که بازیکنان استقلال در سال گذشته در بحث دریافتی‌هایشان اذیت شدند، اما امیدوار هستیم همکاری لازم با باشگاه انجام شود تا دغدغه کادر فنی و بازیکنان را برطرف کنیم. البته باشگاه استقلال هر سال مشکل مالی داشته و مربوط به الان نیست.