خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

طعنه مورینیو به اوله؛ فرگوسن حتما نظر دیگری دارد

طعنه مورینیو به اوله؛ فرگوسن حتما نظر دیگری دارد

کد خبر: 1748200/42 زمان: 12:13   1400/01/21 بازدید: 970

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی به طعنه پاسخ مصاحبه اخیر اوله گونار سولسشر را داده است.

به گزارش "ورزش سه"، دو سال و نیم قبل بود که اوله گونار سولسشر جوان به جای ژوزه مورینیو سرمربی یونایتد شد. او که ابتدا به عنوان گزینه موقت برگزیده شده بود، در ادامه و با نتایج خوب خود باعث شد مدیران یونایتد قراردادش را دائمی کنند. اما سولسشر در این مدت موفق به کسب حتی یک جام هم نشده و برخی معتقدند او گزینه مناسبی برای هدایت یونایتد نیست، اما مدیران باشگاه قصد دارند قرارداد این سرمربی نروژی را تمدید کنند.

 

image

 

سولسشر اخیرا در مصاحبه ای مدعی شد کسب جام اولویت اول او در یونایتد نیست و این موضوع تبدیل به وسواسی برای دیگر مربیان شده، اما ژوزه مورینیو به طعنه پاسخ داد که سرالکس فرگوسن حتما نظر دیگری در این مورد دارد.

 

ژوزه مورینیو در پاسخ به سوالی درباره اظهارات سولسکایر گفت: "این نظر او است. من کاملا مطمئن هستم که رئیس بزرگ او یعنی سر الکس فرگوسن نظر دیگری در این باره داشت. اما من به عقیده اوله گونار سولسشر در این رابطه احترام می گذارم. آزادی تفکر و عقاید وجود دارد و اگر سولسشر در مورد مربیگری اینگونه فکر می کند از نظر من مشکلی نیست، زیرا او با گفتن عقیده اش نسبت به کسی بی احترامی نکرده است. اما من حرفم را دوباره تکرار می کنم، معتقدم رئیس بزرگ او و بزرگترین سرمربی تاریخ لیگ برتر، دیدگاه دیگری در رابطه با این موضوع دارد."