خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

شهادت استاد و مربی فنون هوابرد نیروی زمینی سپاه حین آموزش چتربازی

شهادت استاد و مربی فنون هوابرد نیروی زمینی سپاه حین آموزش چتربازی

یکی­ از اساتید و مربیان چتربازی و هوابرد تیپ ۶۶ نیرو‌های ویژه هوابرد نیروی زمینی سپاه حین آموزش چتربازی ­در سانحه به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهادت استاد و مربی فنون هوابرد نیروی زمینی سپاه حین آموزش چتربازیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از­ سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار­ "علی فرامرزی ها" ­از ایثارگران و یادگاران ارزشمند دوران هشت سال دفاع مقدس، ­ استاد و معلم فنون چتربازی و هوابرد بود و در­ تیپ ۶۶ نیرو‌های ویژه هوابرد نیروی زمینی سپاه منشا تحولات ساختاری و پیشرفت‌های خوبی شد و ضمن به جای گذاشتن کارنامه‌ای درخشان از خدمات و توفیقات، شاگردان و مربیان زیادی نیز تربیت کرد.


استاد فرامرزی‌ها حتی بعد از بازنشستگی تا لحظه شهادت نیز برای دفاع از اسلام و کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و در کسوت استاد آموزش‌های هوابرد مشغول به خدمت بود.


در پی شهادت جانباز شهید علی فرامرزی ها، روابط عمومی نیروی زمینی سپاه با انتشار پیامی ضمن تبریک و­ تسلیت شهادت این مجاهد خستگی ناپذیر و تجلیل از کارنامه درخشان ایثارگری‌ها و خدماتشان در تقویت حوزه دفاعی و امنیتی، یادآور شده است؛ "علی فرامرزی ها" در طی عمر پر برکت و عزتمندانه خود با خلاقیت و نوآوری و توانمندی کم نظیر در عملیات‌های چتربازی و هوابرد، موفقیت‌های فراوانی را رقم زد و در عرصه پرورش شاگرد و مربی نیز با تکیه بر­ دانش روز، اقدامات بنیادین و ساختاری زیادی را به ثمر نشاند.


­کمک به ایجاد و تقویت یگان‌های گوناگون تکاور و هوابرد در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخشی از کارنامه درخشان او است.


­"علی فرامرزی ها" پس از عمری خدمت خالصانه و صادقانه، مزد خویش را با شهادت در راه خدا دریافت کرد و به یاران شهیدش پیوست.


بنا به تاکید کارشناسان مبنی بر رعایت تدابیر و پروتکل‌های بهداشتی در شرایط بیماری کرونا، پیکر مطهر این شهید والامقام با همراهی تعدادی از همرزمانش تا بهشت زهرا (س) مشایعت و در جوار یاران شهیدش آرام گرفت.