خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

شهادت استاد فنون هوابرد نیروی زمینی سپاه حین آموزش چتربازی

شهادت استاد فنون هوابرد نیروی زمینی سپاه حین آموزش چتربازی

یکی­ از اساتید و مربیان چتربازی و هوابرد تیپ ۶۶ نیرو‌های ویژه هوابرد نیروی زمینی سپاه حین آموزش چتربازی ­در سانحه به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از­ سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار­ علی فرامرزیها ­از ایثارگران و یادگاران ارزشمند دوران هشت سال دفاع مقدس، ­ استاد و معلم فنون چتربازی و هوابرد بود و در­ تیپ ۶۶ نیرو‌های ویژه هوابرد نیروی زمینی سپاه منشا تحولات ساختاری و پیشرفت‌های خوبی شد و ضمن به جای گذاشتن کارنامه‌ای درخشان از خدمات و توفیقات، شاگردان و مربیان زیادی نیز تربیت کرد.

استاد فرامرزیها حتی بعد از بازنشستگی تا لحظه شهادت نیز برای دفاع از اسلام و کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و در کسوت استاد آموزش‌های هوابرد مشغول به خدمت بود.


در پی شهادت جانباز شهید علی فرامرزیها، روابط عمومی نیروی زمینی سپاه با انتشار پیامی ضمن تبریک و­ تسلیت شهادت این مجاهد خستگی ناپذیر و تجلیل از کارنامه درخشان ایثارگری‌ها و خدماتشان در تقویت حوزه دفاعی و امنیتی، یادآور شده است؛ "علی فرامرزیها" در طی عمر پر برکت و عزتمندانه خود با خلاقیت و نوآوری و توانمندی کم نظیر در عملیات‌های چتربازی و هوابرد، موفقیت‌های فراوانی را رقم زد و در عرصه پرورش شاگرد و مربی نیز با تکیه بر­ دانش روز، اقدامات بنیادین و ساختاری زیادی را به ثمر نشاند.

­کمک به ایجاد و تقویت یگان‌های گوناگون تکاور و هوابرد در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخشی از کارنامه درخشان او است.


­علی فرامرزیها پس از عمری خدمت خالصانه و صادقانه، مزد خویش را با شهادت در راه خدا دریافت کرد و به یاران شهیدش پیوست.


بنا به تاکید کارشناسان مبنی بر رعایت تدابیر و پروتکل‌های بهداشتی در شرایط بیماری کرونا، پیکر مطهر این شهید والامقام با همراهی تعدادی از همرزمانش تا بهشت زهرا (س) مشایعت و در جوار یاران شهیدش آرام گرفت.