خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

شروع طوفانی پرسپولیس با سه موقعیت از دست رفته!

شروع طوفانی پرسپولیس با سه موقعیت از دست رفته!

کد خبر: 1747921/47 زمان: 20:09   1400/01/19 بازدید: 3,622

تیم پرسپولیس نیمه دوم را به شکلی طوفانی آغاز کرد اما هر دو موقعیت را بازیکنان این تیم از دست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیسی‌ها که در نیمه اول شش موقعیت مسلم گلزنی داشتند اما فقط یک گل را با سانتر مهدی ترابی از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساندند، در نیمه دوم نیز شروع بسیار خوبی داشتند و موفق به فرصت سازی روی دروازه نساجی شدند.

در دقیقه 50 پاس استادانه احمد نوراللهی که پشت به دروازه نساجی بود، باعث شد تا مدافعان تیم میهمان جا بمانند و شهریار مغانلو با فراری تماشایی در موقعیت تک به تک قرار گیرد. در شرایطی که انتظار می‌رفت خرید جدید پرسپولیس با ضربه ای دقیق دروازه را باز کند اما ضربه محکم او از کنار دروازه بیرون رفت تا نتیجه همچنان 1-0 باقی بماند.

یک دقیقه بعد دوباره روی حرکتی زیبا این بار وحید امیری موقعیت سازی کرد و میلاد سرلک با جلالی راد تک به تک شد اما ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت. پس از او نیز نوبت به مهدی ترابی رسید. ضربه او البته در چارچوب بود اما دروازه بان نساجی توپ را به کرنر فرستاد.

این موقعیت ها در حالی یکی پس از دیگری از دست رفته که پرسپولیسی ها برای بهبود تفاضل گل خود نیازمند گل های بیشتر هستند و اگر بازی با این نتیجه به پایان برسد، سپاهان با یک تساوی هم صدرنشین خواهد ماند.