خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

سولسشر: هدف ما حضور در فینال لیگ اروپاست

سولسشر: هدف ما حضور در فینال لیگ اروپاست

کد خبر: 1747731/52 زمان: 20:45   1400/01/18 بازدید: 1,310

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، از رقیب فردای این تیم در لیگ اروپا به عنوان تیمی با کیفیت یاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یونایتد فردا شب در مسابقه رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا به مصاف گرانادا خواهد رفت. شیاطین سرخ روی کاغذ کار دشواری پیش رو نخواهد داشت اما عملکرد پرنوسان تیم اوله گنار سولسشر باعث شده نگرانی هایی برای هواداران این تیم ایجاد شود.

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، پیش از بازی فردای تیمش مقابل گرانادا گفت: " مسابقه فردا تنها نیمی از این مرحله محسوب می‌شود. ما هنوز رقابت‌های مهم زیادی پیش روی خود داریم و اینکه کدام بازیکنان آمادگی لازم را خواهند داشت یک معما به حساب می آید. ما باید متوجه شویم که کدام بازیکنان می توانند 90 دقیقه در میدان حضور داشته باشند، 4 یا 5 بازی متوالی انجام دهند و یا این که کدام یک از آنها به استراحت کردن احتیاج دارند.

image

گرانادا تیمی است که موفق به شکست ناپولی شد و به مرحله حذفی صعود کرد و سپس در آنجا مقابل مولده به پیروزی رسید. آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند اما ما به حضور در فینال رقابت ها فکر می کنیم."

وضعیت مارکوس راشفورد: " اگر ما حس کنیم ممکن است بازیکنی با حضور در میدان مصدوم شود، او را در ترکیب اصلی قرار نخواهیم داد. طبیعتا حضور در زمین احتمال مصدومیت را افزایش می‌دهد و اگر پزشکان تیم نیز در این باره هشدار دهند وضعیت خطرناک خواهد بود. مارکوس امروز با ما تمرین کرده و خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد اما در عین حال مصدومیت از ناحیه کمر نیز بسیار خطرناک است."

دخیا یا هندرسون: " طبیعت حضور در منچستریونایتد رقابت فشرده و زیاد است. خود من هم هنگام حضور در زمین با مهاجمان زیادی رقابت می کردم. در آن مقطع بازیکنانی نظیر رونی یا شرینگهام به خدمت گرفته شده بودند اما من تمام تلاش خود را برای رقابت کرد انجام می‌دادم. داوید دخیا 10 سال بی نظیر را در اینجا پشت سر گذاشته و هندرسون به ما ملحق شده و می خواهد بازی کند. اینجا یک رقابت سالم وجود دارد."

image