خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

سود مالی بزرگ بارسلونا ار مصدومیت ستاره برزیلی!

سود مالی بزرگ بارسلونا ار مصدومیت ستاره برزیلی!

کد خبر: 1748217/42 زمان: 13:05   1400/01/21 بازدید: 2,399

فیلیپ کوتینیو در ادامه فصل قادر به حضور در ترکیب بارسلونا نخواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت جدید فیلیپ کوتینیو به این معنی است که ملی پوش برزیلی در ادامه فصل قادر به همراهی بارسلونا نبوده و حداقل این فصل به 100 بازی با لباس بلوگرانا نخواهد رسید. در صورتی که کوتینیو موفق به انجام چنین کاری شود، کاتالان ها مجبورند 20 میلیون یوروی دیگر به لیورپول بپردازند، زیرا یک بند پاداش بر این اساس در قرارداد دو باشگاه در سال 2018 گنجانده شده بود.

 

image

 

کوتینیو از ماه دسامبر تاکنون حتی یک بازی هم انجام نداده و در این فصل 14 بازی و در کل 90 مسابقه با لباس بارسلونا در میادین حاضر شده است. در قرارداد بارسلونا با لیورپول 120 میلیون یورو بعلاوه 40 میلیون یورو پاداش گنجانده شده که لیورپول تا امروز 15 میلیون یورو از این بند را دریافت کرده است.

 

اخبتار زیادی در مورد احتمال جدایی فیلیپ کوتینیو از بارسلونا در تابستان منتشر شده ات. بارسلونا باید سقف دستمزدهای خود را کاهش دهد و می تواند این کار را با خلاص شدن از شر بیش از 40 میلیون یورویی که ممکن است فصل آینده برای کوتینیو به عنوان پاداش و دستمزد پرداخت کند، انجام دهد. بارسلونا برای یافتن مشتری و جلب علاقه باشگاه هایی که توانایی پرداخت حقوق کوتینیو را دارند، امیدوار به درخشش فیلیپ کوتینیو در آینده کوپا آمریکا که در ماه ژوئن آغاز می شود خواهند بود. البته ممکن است هافبک برزیلی به علت مصدومیت قادر به حضور در این رقابت ها نباشد.