خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

رویای مشترک رختکن بارسلونا/ نیمار برگردد؛ قهرمان چمپیونزلیگ می شویم

رویای مشترک رختکن بارسلونا/ نیمار برگردد؛ قهرمان چمپیونزلیگ می شویم

کد خبر: 1748056/29 زمان: 15:30   1400/01/20 بازدید: 9,032

رویای مشترک رختکن بارسلونا

در بارسلونا هنوز تعداد زیادی از بازیکنان رویای بازگشت نیمار را در سر دارند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، نیمار تابستان 2017 با قراردادش 222 میلیون یورویی بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد و به زعم بسیاری مرتکب خیانتی بزرگ شد. یک سال بعد او از این انتقال ابراز پشیمانی کرد و تابستان 2019 چیزی تا بازگشت فاصله نداشت ولی تقاضای مالی بالای پی اس جی مانع شد.

image

اکنون اما شرایط تغییر کرده و نیمار طبق ادعای رسانه های فرانسوی، چیزی تا تمدید 4 ساله با باشگاه پاریسی فاصله ندارد. در این بین برخی منابع نیز گزارش داده اند که نیمار پس از تردیدهایی که در مورد جدایی لیونل مسی از بارسا پیدا کرده، فعلا مذاکرات تمدیدش را متوقف نگاه داشته است.

در میان بازیکنان بارسلونا یا بهتر بگوییم بخش عمده ای از آنها، نیمار همچنان بازیکنی محبوب است. به خصوص میان کسانی که سابقه هم تیمی بودن با او را دارند. این دسته معتقدند اگر نیمار برگردد، می توانند فصل بعد شانس بسیار بیشتری برای فتح لیگ قهرمانان داشته باشند. نمایش اخیر ستاره برزیلی برابر بایرن در بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بار دیگر ارزش های او را به اثبات رساند.

image

بخش کوچکی از بازیکنان بارسا هم معتقدند جینی واینالدوم و ممفیس دیپای بیشتر به کار می آیند؛ به خصوص که جذب شان بدون هزینه خواهد بود.

در مدیریت بارسلونا بازگرداندن نیمار را غیرممکن نمی دانند ولی برای این مهم باید بازیکنانی چون عثمان دمبله و آنتوان گریزمان به پی اس جی پیشنهاد شوند. بزرگترین مانع برای بازگشت نیمار اما دستمزد بالای اوست؛ در حالی که بارسلونای فعلی به شدت در تنگنای اقتصادی قرار دارد.