خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

راموس: اگر مسی در بارسا نبود بیشتر جام می گرفتیم

راموس: اگر مسی در بارسا نبود بیشتر جام می گرفتیم

کد خبر: 1747843/52 زمان: 13:30   1400/01/19 بازدید: 1,926

سرخیو راموس در بخشی از مستند خود صحبت های جالبی را در رابطه با لیونل مسی مطرح کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس پنج بار با رئال مادرید فاتح مهم‌ترین تورنومنت فوتبال اروپا یعنی لیگ قهرمانان اروپا شده است. اما در عین حال پنج قهرمانی این بازیکن در لالیگا تنها به اندازه نیمی از جام هایی است که لیونل مسی به همراه بارسلونا در این لیگ به دست آورده است.

سرخیو راموس در بخشی از مستند زندگی نامه خود که با نام "افسانه سرخیو راموس" منتشر شده صحبت های جالبی را در رابطه با فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا مطرح کرده است. راموس در این بخش از مستند می گوید: "ما در این سال‌ها در برابر لیونل مسی خیلی سختی کشیده ایم. شاید اگر او در بارسلونا حضور نداشت ما عناوین بیشتری به دست می‌آوردیم.

image

زمانی بود که ما با بهترین تیم تاریخ بارسلونا روبرو می شدیم. ما مربی بزرگی مانند ژوزه مورینیو داشتیم اما شکست دادن آنها برای مان دشوار بود. ما در آن مقطع خیلی پیروز نشدیم و تنش های زیادی در مسابقات وجود داشت."

گفتنی است با وجود اینکه در طول رقابت های ال‌کلاسیکو تنش های زیادی بین مسی و راموس وجود داشته اما این دو همواره احترام ویژه ای برای یکدیگر قائل بوده اند و این صحبت های کاپیتان رئال مادرید نیز کاملاً گواه این مسئله است.