رئیس جمهور جدید آمریکا باید در اولین فرصت کلیه تحریم‌ها را بردارد

رئیس جمهور جدید آمریکا باید در اولین فرصت کلیه تحریم‌ها را بردارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرام نوشت؛

محسن رضاییبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن انتشار پستی در اینستاگرام خود درباره ضربه‌ تحریم‌های آمریکا علیه ایران، به این نکته اشاره کرد که رئیس جمهور جدید آمریکا موظف است در اولین فرصت  تحریم‌ها را بردارد و خسارت‌های وارده را جبران کند.
بیشتر بخوانیدمحسن رضایی در اینستاگرام خود نوشت:


"خوشبینی دولت‌های گذشته نسبت به آمریکا و اروپا، بار‌ها به ملت ایران آسیب زده است. سریال چهل ساله سیاست «تحریم وبرداشتن تحریم» از سوی دولت‌های آمریکا و خوش خیالی برخی از دولتمردان ایران طی چهل سال گذشته فرصت‌های اقتصاد ملی ما را ازبین برده است.
دولتی در آمریکا آمده ایران را تحریم کرده و دولت دیگری می‌آید و آن را در کاغذ برمی دارد. سریال کاغذی و قهرمان بازی عده‌ای در ایران و آمریکا با شکست برجام کاملا آشکار شده است؛ بنابراین از سویی رئیس جمهور جدید آمریکا باید در اولین فرصت کلیه تحریم‌ها را بردارد، از ملت ایران به خاطر اقدامات گذشته عذرخواهی کند، خسارات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها که به ملت ایران وارد شده را جبران کند و از سوی دیگر نباید منتظر برداشتن تحریم‌ها بمانیم بلکه با استفاده از توانایی‌های خود و قوی شدن در اقتصاد، فرهنگ و تقویت امنیت در داخل و جبهه مقاومت در منطقه از دیوار نیمه ویران آمریکا که در مقابل ملت ایران قرار دارد، بپریم. ما دنبال جنگ نیستم، ولی حقوق ملت خود را با اقتدار می‌ستانیم."


محسن رضایی


انتهای پیام/