خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

دی‌بروین:/ ۱۰ ساله شدن حضورم در سیتی بسیار ویژه خواهد بود

دی‌بروین:/ ۱۰ ساله شدن حضورم در سیتی بسیار ویژه خواهد بود

کد خبر: 1747986/52 زمان: 09:25   1400/01/20 بازدید: 845

دی‌بروین:

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی، از تمدید قرارداد با این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تمام حدس و گمان هایی که در رابطه با آینده کوین دی بروین مطرح می‌شد نهایتاً او قرارداد خود را تا سال 2025 با منچسترسیتی تمدید کرد. در واقع این بدان معنا خواهد بود که اگر ستاره بلژیکی تا پایان قرارداد خود در سیتی بماند، حضورش در این تیم 10 ساله خواهد شد زیرا او در سال 2015 از ولفسبورگ به جمع سیتیزن ها پیوسته بود.

image

کوین دی بروین بعد از تمدید قرارداد با منچسترسیتی مصاحبه ای انجام داده و می‌گوید: "من شش سال در اینجا هستم. محدودیت های زیادی در این سال‌ها وجود داشته اما پیشرفت تیم غیر قابل باور بوده است. این که در این سن تمدید قرارداد چهار ساله با من انجام شده نشان دهنده اعتماد باشگاه و تیم است.

تیم اساسا دچار تغییر شده است. همه رفته اند و بازیکنان جدید به اینجا آمده اند. فکر می‌کنم اگر حضور من در سیتی 10 ساله شود، اتفاق بسیار ویژه ای رقم خواهد خورد."

دی‌بروین در ادامه گفت: "من می خوام تیم پیشرفت کند و در این راه دوست دارم به بازیکنان جوان‌تر کمک کنم. برای این باشگاه مهم است که در همه زمینه‌ها ارتقا پیدا کند. من در موقعیتی هستیم که می‌توانم به همه در این باشگاه کمک کنم و در حال حاضر این می‌تواند سهم من باشد. از آنجا که در حال حاضر من یکی از کاپیتان ها هستم، پس به لحاظ قدرت رهبری نیز پیشرفت کرده‌ام. به همین دلیل من اینجا هستم تا به کل تیم و باشگاه کمک کنم و این مسئله نهایتاً باعث پیشرفت خودم هم خواهد شد. برعهده گرفتن نقش رهبری باعث می‌شود که من به عنوان انسان و در سایر جنبه ها نیز رشد کنم."

image