دستگیری موبایل قاپ‌های بازار مبل یافت آباد

دستگیری موبایل قاپ‌های بازار مبل یافت آباد

دستگیری موبایل قاپ‌های بازار مبل یافت آبادبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایوب صالحی گفت: با توجه به موبایل قاپی در محدوده بازارچه امامزاده حسن (ع) و بازار مبل یافت آباد عوامل تیم عملیاتی کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن (ع) با انجام گشت محسوس و نامحسوس به موقعیت‌هایی که سرقت‌ها انجام شده بودند، مراجعه کرده و سرنخ‌هایی از شیوه و شگرد سارقان به دست آوردند.
وی افزود: ماموران در حوزه استحفاظی کلانتری در حال گشت زنی بودند که متوجه شدند یک دستگاه موتورسیکلت مشکی تیزرو با دو راکب و پلاک مخدوش در حال پرسه زنی مداوم در خیابان است.
سرهنگ صالحی تصریح کرد: ماموران با زیر نظر گرفتن این موتورسیکلت متوجه شدند که آن‌ها قرار است از یک خانم سرقت کنند که در ادامه و زیر نظر گرفتن راکبان موتورسیکلت، موبایل قاپی از شهروند خانم انجام شد و پس از وقوع جرم، ماموران وارد عمل شدند و با مسدود کردن راه‌های خروجی منطقه این دو نفر را دستگیر کردند و به کلانتری انتقال دادند.
وی افزود: متهمان پس از دستگیری در همان لحظات اول به ۳۵ فقره سرقت موبایل قاپی اعتراف و اعلام کردند اموال را به شخصی در یکی از مراکز تجاری پایخت به فروش می‌رسانند.
رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن (ع) اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضایی سارقان به محل اعزام شدند که در آن زمان شخص مالخر بین شهروندان تردد داشت و در انتظار سارقان بود، ماموران بلافاصله او را دستگیر کرده و به کلانتری انتقال دادند.
به گفته سرهنگ صالحی اکثر مالباخته‌ها خانم‌ها هستند که به برای خرید به بازارچه آمده بودند و هر سه نفر با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.