دستگیری مظنون دوم به شهادت رساندن دو محیط‌بان زنجانی

دستگیری مظنون دوم به شهادت رساندن دو محیط‌بان زنجانی

:چهل بیست نیوز


رئیس پلیس آگاهی استان زنجان، از دستگیری مظنون دوم در جریان به شهادت رساندن دو محیط‌بان خبر دادسرهنگ جعفر رحمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: متاسفانه صبح امروز (۱۷ فروردین‌ماه) پیکر دو محیط‌بان شهید زنجانی در حالی پیدا شد که روز گذشته در جریان تعقیب و گریز با شکارچیان غیرمجاز، ارتباط آن‌ها با مرکز قطع شده بود.


وی تصریح کرد: بعد از اعلام خبر، اکیپ کارشناسان در محل حاضر شدند و جزئیات به دقت بررسی شد و در این میان به ردپایی از دو مظنون دست یافتیم که در این رابطه اقدامات لازم انجام و در ابتدا یکی از این افراد دستگیر شد.


این مسئول با بیان اینکه پس از دستگیری مظنون اول، اقدامات برای دستگیری فرد دیگر آغاز شد و دقایقی پیش این فرد نیز دستگیر شد. هر چند احتمال اینکه افراد بیشتری در این درگیری بوده باشند، وجود دارد، افزود: در بررسی از منزل این افراد گوشت شکار و اسلحه نیز پیدا شد. البته بازجویی از این افراد هنوز آغاز نشده است.


رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با تاکید بر اینکه اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد، ادامه داد: متاسفانه این اتفاقات ناگوار در پی مدیریت نشدن شرایط از سوی افراد رخ می‌دهد که نتایج دردناکی را در پی دارد.