دستگیری سارق اموال قهوه خانه شرق تهران

دستگیری سارق اموال قهوه خانه شرق تهران

دستگیری سارق اموال قهوه خانه شرق تهرانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" گفت: پرونده‌ای با موضوع سرقت از قهوه خانه‌ای واقع در شرق تهران در کلانتری ۱۵۷ مسعودیه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی و دستگیری سارقان به پلیس آگاهی ارسال شد.
از شاکی در خصوص موضوع تحقیق شد و وی اظهار داشت: قهوه خانه دارم که مدتی است آنجا را بسته ام و از طریق همسایگان متوجه شدم سارق یا سارقان با ورود به محل، اقدام به سرقت اموالی از قبیل میز و صندلی، انواع قلیان، سماور، یخچال، تلویزیون و آبمیوه گیری به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان کرده اند.
سرهنگ کنجوریان افزود: در گام اول تحقیقات کارآگاهان به محل وقوع سرقت رفته و با بررسی صحنه جرم و انجام تحقیقات محلی و میدانی متوجه شدند سارقان کاملا به محیط آشنا بوده و پس از اطمینان از نبود شاکی در محل و در فرصتی مناسب از طریق تخریب درب اقدام به سرقت و خروج اموال نموده اند.
این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان در ادامه پی جویی با بررسی و پایش جفرافیای صحنه سرقت و بازبینی فیلم دوربین‌های اطراف محل وقوع جرم متوجه شدند سارقان ۳ نفر بوده اند که از یکدستگاه کامیون جهت بارگیری اموال استفاده کرده اند.
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: تصویر یکی از سارقان را شاکی شناسایی کرد و گفت سارق که سلمان نام دارد پیش از این کارگر وی بوده و اخراج شده است.
وی افزود: با شناسایی هویت یکی از سارقان با هماهنگی مقام قضایی کارآگاهان در یک عملیات پلیسی موفق به دستگیری سلمان می‌شوند که پس از مواجهه با ادله پلیسی چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشته و ضمن اعتراف به بزه انتسابی بیان نمود با همکاری تعداد دو نفر از دوستان خود به اسامی وحید و امیر که آنان نیز از کارگران شاکی بوده اند اقدام به سرقت کرده اند و اموال مسروقه در حال حاضر در اختیار آنهاست.
سرهنگ کنجوریان بیان داشت: با دستگیری یکی از سارقان و اعتراف به جرم سرقت پرونده به شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ارسال شد و متهم با صدور قرار مجرمیت جهت شناسایی و دستگیری سایر متهمان تحویل پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.